Αντλία τροφοδοσίας αυτοεξισορροπούμενης-λέβητα
Ανελκυστήρας: 50~1800μ
Διαμέτρημα: Μικρότερο ή ίσο με 300 mm
Ισχύς: 3~5000kw
Μέση θερμοκρασία: -20 βαθμοί ~ 160 βαθμοί (πρέπει να εξηγήσουμε εάν είναι υψηλότερη από 80 βαθμούς Κελσίου)
Υλικό: χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ.
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Αντλία τροφοδοσίας αυτοεξισορροπούμενης-λέβητα

Μια αυτο-αντλία τροφοδοσίας λέβητα εξισορρόπησης είναι ένας καινοτόμος τύπος φυγόκεντρης αντλίας που έχει σχεδιαστεί για να εξισορροπεί αυτόματα την υδραυλική πίεση στην πτερωτή, ελαχιστοποιώντας έτσι την αξονική δύναμη που είναι κοινή στις παραδοσιακές φυγόκεντρες αντλίες. Αυτή η βελτίωση του σχεδιασμού οδηγεί σε πολλά λειτουργικά οφέλη, όπως βελτιωμένη απόδοση, μειωμένη φθορά στα εξαρτήματα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Κινητήρας ντίζελ ή ηλεκτροκινητήρας |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Οριζόντια διαιρούμενη θήκη πολλαπλών σταδίων αντλία |
| Εφαρμογή | Επεξεργασία πόσιμου νερού, Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, Βιομηχανικές εγκαταστάσεις, Άρδευση και γεωργία, Μεταλλεία, |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 11-2240 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 1200 mm |
| Ροή | 50-18000m³/ H |
| Κεφάλι | 10-260m |
| Υλικό |
Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Προϊόντα βίντεο
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Ο μηχανισμός εξισορρόπησης της αξονικής δύναμης, όπως η πλάκα εξισορρόπησης της αντλίας ΓΔ, ακυρώνεται και η πτερωτή είναι διατεταγμένη συμμετρικά, έτσι ώστε η αξονική ώθηση που δημιουργείται κατά τη λειτουργία να εξισορροπείται από μόνο του-.
Έχει υψηλότερη απόδοση, σταθερότητα και αξιοπιστία και αποφεύγει διάφορα φαινόμενα σφάλματος που προκαλούνται από τη συσκευή εξισορρόπησης.
Είναι κατάλληλο για παροχή νερού μεσαίας, χαμηλής και υψηλής πίεσης και μεταφέρει καθαρό νερό χωρίς στερεά σωματίδια και σε θερμοκρασία -20 βαθμούς ~210 βαθμούς ή υγρό με φυσικές και χημικές ιδιότητες παρόμοιες με το καθαρό νερό.
Η αντλία νερού τροφοδοσίας λέβητα αυτοεξισορροπούμενης-δίνει μεγαλύτερη προσοχή στη μεταφορά του μέσου υπό περίπλοκες συνθήκες εργασίας, ειδικά όταν χρειάζεται να χειριστεί διαβρωτικά μέσα και εύφλεκτα και εκρηκτικά μέσα και έχει υψηλότερο εύρος εφαρμογής θερμοκρασίας και πίεσης.

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντων ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ MOQ;
02. ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
03. ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
04. ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
05. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΕΜ ΜΑΡΚΑ;
06. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: Αυτοεξισορροπητική αντλία τροφοδοσίας λέβητα-Κίνας κατασκευαστές αντλιών τροφοδοσίας λέβητα αυτοεξισορρόπησης-
Παράμετροι προϊόντος
| Εύρος ροής: | 3.7~1350m³/h |
| Κεφάλι: | 50~1800m |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Εξουσία: | 3~5000kw |
| Μέτρια θερμοκρασία: | -20 μοίρες ~ 160 μοίρες (πρέπει να εξηγηθεί αν είναι υψηλότερο από 80 μοίρες) |
| Υλικό: | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ. |
| Πεδίο εφαρμογής: | Μεταφορά καθαρού νερού ή ειδικών υγρών που δεν περιέχουν ή περιέχουν μικρή ποσότητα στερεών σωματιδίων, που χρησιμοποιούνται κυρίως για βιομηχανική, εξορυκτική και αστική παροχή και αποχέτευση νερού, παροχή νερού υπό πίεση για πολυώροφα κτίρια, άρδευση κήπου με καταιονισμό, συμπίεση πυρκαγιάς, παροχή νερού σε μεγάλες αποστάσεις, θέρμανση, μπάνια και άλλος εξοπλισμός πίεσης κυκλοφορίας κ.λπ. |
Αποστολή ερώτησής








