Αντλία Χημικής Τροφοδοσίας Λέβητα
Κεφάλι: 50~1800μ
Διαμέτρημα: Μικρότερο ή ίσο με 300 mm
Ισχύς: 3~1600kw
Μέση θερμοκρασία: -20 βαθμοί ~150 βαθμοί (πρέπει να εξηγήσουμε αν είναι υψηλότερη από 80 μοίρες)
Υλικό: Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ.
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Αντλία Χημικής Τροφοδοσίας Λέβητα
Η αντλία νερού τροφοδοσίας χημικών λέβητα είναι κατάλληλη για τη μεταφορά καθαρού νερού με θερμοκρασία κάτω των 250 βαθμών Κελσίου ή μη διαβρωτικών υγρών με φυσικές και χημικές ιδιότητες παρόμοιες με το νερό. Χρησιμοποιείται ευρέως σε εργοστάσια ηλεκτροπαραγωγής, μεταλλουργία, θέρμανση και άλλες βιομηχανίες. Είναι κατάλληλο για Είναι κατάλληλο για παροχή νερού σε λέβητες μέσης και χαμηλής πίεσης ή λέβητες υπό υψηλή πίεση, και είναι επίσης κατάλληλο για παροχή νερού υψηλής πίεσης και αποχέτευσης σε εργοστάσια ή πόλεις.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Κινητήρας ντίζελ ή ηλεκτροκινητήρας |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Αντλία πολλαπλών σταδίων |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί λέβητες, βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, άρδευση και γεωργία, μεταλλευτική βιομηχανία, πρόσληψη ακατέργαστου νερού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 3~1600kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Ροή | 3.7~1350m³/h |
| Κεφάλι | 50~1800m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Η αντλία νερού χημικής τροφοδοσίας λέβητα είναι μια φυγοκεντρική αντλία που χρησιμοποιείται για τη μεταφορά χημικού νερού τροφοδοσίας και άλλων χημικών ουσιών. Ο κύριος σκοπός της αντλίας είναι να παραδώσει χημικά στο σύστημα παροχής νερού του λέβητα για να εξασφαλίσει τη σταθερότητα της ποιότητας του νερού του λέβητα και την ασφαλή λειτουργία. Η αντλία έχει συμπαγή δομή, σταθερή απόδοση και απλή λειτουργία. Χρησιμοποιείται ευρέως στη χημική βιομηχανία, το πετρέλαιο, τη μεταλλουργία, την ηλεκτρική ενέργεια και άλλους τομείς.
01
Υψηλή απόδοση και εξοικονόμηση ενέργειας
Τηρώντας την εξειδικευμένη παραγωγή, έχουμε μοναδικές μεθόδους για την επιλογή μοντέλων προϊόντων, την κατασκευή καλουπιών και τη διαδικασία χύτευσης υδραυλικών εξαρτημάτων.
02
Προηγμένος εξοπλισμός διεργασιών
Προκειμένου να διασφαλιστεί η απόδοση συναρμολόγησης των προϊόντων, η εταιρεία μας εισήγαγε προηγμένο εξοπλισμό καθαρισμού ανταλλακτικών από το εξωτερικό και κάθε εξάρτημα καθαρίστηκε προσεκτικά πριν από την τελική συναρμολόγηση.
03
Μοναδική δομή
Τοποθετήστε έναν στεγανοποιητικό δακτύλιο σχήματος Ο στην επιφάνεια ζευγαρώματος του δακτυλίου ισορροπίας και της αντλίας για να αποτρέψετε την είσοδο νερού υψηλής πίεσης στο θάλαμο ισορροπίας, να μειώσετε τη φθορά της πλάκας ισορροπίας και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
04
Λογική επιλογή υλικών
Το υλικό της πλάκας ισορροπίας και του δακτυλίου ισορροπίας μπορεί να είναι κατασκευασμένο από επιφανειακό καρβίδιο, κράμα χάλυβα ή QT600Mn, κράμα όλκιμο χυτοσίδηρο σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
Πλεονέκτημα της εταιρείας
30 χρόνια έρευνας και ανάπτυξης κατασκευαστή αντλιών πολλαπλών σταδίων
Διαδικασία παραγωγής ήχου
Η εταιρεία διαθέτει ισχυρή δύναμη, προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, τέλεια μέσα ανίχνευσης και ομάδα ταλέντων υψηλής ποιότητας. Παράγουμε μια μεγάλη γκάμα προϊόντων με πλήρεις προδιαγραφές.
Ευρεία εξυπηρέτηση των χρηστών
Χρησιμοποιείται ευρέως σε άνθρακα, εξόρυξη, πετρέλαιο, χημική βιομηχανία. κλωστοϋφαντουργία, αστικές κατασκευές, χαρτοποιία, μεταλλουργία, άρδευση αγροτεμαχίων και άλλες βιομηχανίες
Ολοκληρωμένο σύστημα διαχείρισης ποιότητας
Η εταιρεία συνεχίζει να προχωρά. Καινοτομεί και αναπτύσσεται, έχει δημιουργήσει ένα πλήρες σύνολο συστημάτων διαχείρισης ποιότητας σε μακροπρόθεσμη πρακτική και είναι εξοπλισμένη με τεχνικά ικανή ομάδα ανάθεσης εγκατάστασης και εξυπηρέτησης μετά την πώληση για να ανακουφίσει τις ανησυχίες σας.
Ισχυρή παραγωγική ικανότητα
Επί του παρόντος, η εταιρεία παράγει 26 σειρές, 280 ποικιλίες και περισσότερες από 900 προδιαγραφές προϊόντων αντλίας.
Πιστοποιήσεις
Δημιουργήστε μια ολοκληρωμένη λύση για αποτελεσματική διαχείριση ανθρώπινης κλοπής

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής
Συχνές ερωτήσεις
ΕΡ.: ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ MOQ ΣΟΥ;
Ε: Ποια είναι η τιμή του προϊόντος;
Ε: ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
ΕΡ.: ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
Ε: ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ;
Ε: ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ μάρκα OEM;
Ε: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
ΕΡ.: ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
Ε: ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ;
Ε: ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ;
ΕΡ.: ΠΩΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΜΑΣ;
ΕΡ.: ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ;
Ε: ΠΟΙΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: αντλία χημικής τροφοδοσίας λέβητα, Κίνα κατασκευαστές αντλιών χημικής τροφοδοσίας λέβητα
Παράμετροι προϊόντος
| Εύρος ροής: | 3.7~1350m³/h |
| Κεφάλι: | 50~1800m |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Εξουσία: | 3~1600kw |
| Μέτρια θερμοκρασία: | -20 βαθμός ~150 μοίρες (πρέπει να εξηγηθεί αν είναι υψηλότερος από 80 μοίρες ) |
| Υλικό: | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ. |
| Πεδίο εφαρμογής: | Μεταφορά καθαρού νερού ή ειδικών υγρών που δεν περιέχουν ή περιέχουν μικρή ποσότητα στερεών σωματιδίων, που χρησιμοποιούνται κυρίως για βιομηχανική, μεταλλευτική και αστική παροχή και αποχέτευση νερού, παροχή νερού υπό πίεση για πολυώροφα κτίρια, άρδευση με καταιονιστή κήπου, συμπίεση πυρκαγιάς, μακροχρόνια παράδοση νερού εξ αποστάσεως, θέρμανση, μπάνια και άλλη πίεση κυκλοφορίας ζεστού και κρύου νερού και υποστήριξη εξοπλισμού κ.λπ. |

Ένα ζευγάρι
Φυγοκεντρική αντλία κινητήρα νερού υψηλής πίεσηςΑποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει













