Φυγοκεντρική αντλία κινητήρα νερού υψηλής πίεσης
Κεφάλι: 50~1800μ
Διαμέτρημα: Μικρότερο ή ίσο με 300 mm
Ισχύς: 3~1600kw
Μέση θερμοκρασία: -20 βαθμοί ~150 βαθμοί (πρέπει να εξηγήσουμε αν είναι υψηλότερη από 80 μοίρες)
Υλικό: Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ.
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Φυγοκεντρική αντλία κινητήρα νερού υψηλής πίεσης
Μια φυγοκεντρική αντλία κινητήρα νερού υψηλής πίεσης είναι μια συσκευή που χρησιμοποιεί φυγόκεντρη δύναμη για να ωθήσει υγρά υλικά σε ροή υψηλής ταχύτητας. Αυτή η φυγοκεντρική αντλία είναι μια μικρή, ελαφριά, εύκολη στη μετακίνηση αντλία κατάλληλη για υδραυλικές εργασίες υψηλής πίεσης. Χρησιμοποιείται ευρέως στην επεξεργασία λυμάτων, τη ναυπηγική και τη θαλάσσια μηχανική, τις εγκαταστάσεις νερού, την πετροχημική, τη μεταλλουργία, τον χάλυβα, τη χημική βιομηχανία, τις κατασκευές, τα ανθρακωρυχεία, την πυροπροστασία και άλλους τομείς.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Αντλία πολλαπλών σταδίων |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί λέβητες, βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, άρδευση και γεωργία, μεταλλευτική βιομηχανία, πρόσληψη ακατέργαστου νερού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 3-1600kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Ροή | 3.7-1350m³/ H |
| Κεφάλι | 50-1800m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Οι οριζόντιες φυγόκεντρες αντλίες πολλαπλών σταδίων έχουν τα χαρακτηριστικά υψηλής απόδοσης, μεγάλου εύρους απόδοσης, ασφαλούς και σταθερής λειτουργίας, χαμηλού θορύβου, μεγάλης διάρκειας ζωής, εύκολης εγκατάστασης και συντήρησης κ.λπ. Αυτός ο τύπος αντλίας χρησιμοποιείται κυρίως για τη μεταφορά καθαρού νερού ή άλλων υγρών με φυσική και χημικές ιδιότητες παρόμοιες με το νερό. Είναι κατάλληλο για διάφορους σκοπούς, όπως ύδρευση και αποχέτευση αστικών πολυώροφων κτιρίων και πυροσβεστικό νερό, ύδρευση και αποχέτευση εργοστασίων και ορυχείων, μεταφορά νερού μεγάλων αποστάσεων κ.λπ.
01
Υψηλή απόδοση και εξοικονόμηση ενέργειας
Τηρώντας την εξειδικευμένη παραγωγή, έχουμε μοναδικές μεθόδους για την επιλογή μοντέλων προϊόντων, την κατασκευή καλουπιών και τη διαδικασία χύτευσης υδραυλικών εξαρτημάτων.
02
Προηγμένος εξοπλισμός διεργασιών
Προκειμένου να διασφαλιστεί η απόδοση συναρμολόγησης των προϊόντων, η εταιρεία μας εισήγαγε προηγμένο εξοπλισμό καθαρισμού ανταλλακτικών από το εξωτερικό και κάθε εξάρτημα καθαρίστηκε προσεκτικά πριν από την τελική συναρμολόγηση.
03
Μοναδική δομή
Τοποθετήστε έναν στεγανοποιητικό δακτύλιο σχήματος Ο στην επιφάνεια ζευγαρώματος του δακτυλίου ισορροπίας και της αντλίας για να αποτρέψετε την είσοδο νερού υψηλής πίεσης στο θάλαμο ισορροπίας, να μειώσετε τη φθορά της πλάκας ισορροπίας και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
04
Λογική επιλογή υλικών
Το υλικό της πλάκας ισορροπίας και του δακτυλίου ισορροπίας μπορεί να είναι κατασκευασμένο από επιφανειακό καρβίδιο, κράμα χάλυβα ή QT600Mn, κράμα όλκιμο χυτοσίδηρο σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
Πλεονέκτημα της εταιρείας
30 χρόνια έρευνας και ανάπτυξης κατασκευαστή αντλιών πολλαπλών σταδίων
Διαδικασία παραγωγής ήχου
Η εταιρεία διαθέτει ισχυρή δύναμη, προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, τέλεια μέσα ανίχνευσης και ομάδα ταλέντων υψηλής ποιότητας. Παράγουμε μια μεγάλη γκάμα προϊόντων με πλήρεις προδιαγραφές.
Ευρεία εξυπηρέτηση των χρηστών
Χρησιμοποιείται ευρέως σε άνθρακα, εξόρυξη, πετρέλαιο, χημική βιομηχανία. κλωστοϋφαντουργία, αστικές κατασκευές, χαρτοποιία, μεταλλουργία, άρδευση αγροτεμαχίων και άλλες βιομηχανίες
Ολοκληρωμένο σύστημα διαχείρισης ποιότητας
Η εταιρεία συνεχίζει να προχωρά. Καινοτομεί και αναπτύσσεται, έχει δημιουργήσει ένα πλήρες σύνολο συστημάτων διαχείρισης ποιότητας σε μακροπρόθεσμη πρακτική και είναι εξοπλισμένη με τεχνικά ικανή ομάδα ανάθεσης εγκατάστασης και εξυπηρέτησης μετά την πώληση για να ανακουφίσει τις ανησυχίες σας.
Ισχυρή παραγωγική ικανότητα
Επί του παρόντος, η εταιρεία παράγει 26 σειρές, 280 ποικιλίες και περισσότερες από 900 προδιαγραφές προϊόντων αντλίας.
Πιστοποιήσεις
Δημιουργήστε μια ολοκληρωμένη λύση για αποτελεσματική διαχείριση ανθρώπινης κλοπής

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής
FAQ
ΕΡ.: ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ MOQ ΣΟΥ;
Ε: Ποια είναι η τιμή του προϊόντος;
Ε: ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
ΕΡ.: ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
Ε: ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ;
Ε: ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ μάρκα OEM;
Ε: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
ΕΡ.: ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
Ε: ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ;
Ε: ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ;
ΕΡ.: ΠΩΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΜΑΣ;
ΕΡ.: ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ;
Ε: ΠΟΙΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: φυγοκεντρική αντλία κινητήρα νερού υψηλής πίεσης, Κίνα κατασκευαστές φυγοκεντρικών αντλιών κινητήρα νερού υψηλής πίεσης
Παράμετροι προϊόντος
| Εύρος ροής: | 3.7~1350m³/h |
| Κεφάλι: | 50~1800m |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Εξουσία: | 3~1600kw |
| Μέτρια θερμοκρασία: | -20 βαθμός ~150 μοίρες (πρέπει να εξηγηθεί αν είναι υψηλότερος από 80 μοίρες ) |
| Υλικό: | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ. |
| Πεδίο εφαρμογής: | Μεταφορά καθαρού νερού ή ειδικών υγρών που δεν περιέχουν ή περιέχουν μικρή ποσότητα στερεών σωματιδίων, που χρησιμοποιούνται κυρίως για βιομηχανική, μεταλλευτική και αστική παροχή και αποχέτευση νερού, παροχή νερού υπό πίεση για πολυώροφα κτίρια, άρδευση με καταιονιστή κήπου, συμπίεση πυρκαγιάς, μακροχρόνια παράδοση νερού εξ αποστάσεως, θέρμανση, μπάνια και άλλη πίεση κυκλοφορίας ζεστού και κρύου νερού και υποστήριξη εξοπλισμού κ.λπ. |
Αποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει













