Αντλία διαιρεμένης θήκης κινητήρα ντίζελ για άρδευση
Κεφαλή(Υ):10-260μ
Πίεση: 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar)
Διαμέτρημα: Μικρότερο ή ίσο με 1200mm
Ισχύς: 11-2240kw
Μέση θερμοκρασία: -20 βαθμοί -150 βαθμοί (-4 μοίρες F-482 βαθμοί F) (πάνω από 80 μοίρες, διευκρινίστε)
Υλικό: Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Περιγραφή προϊόντων

HNYB Diesel Engine Split Case Pump For Irrigation είναι μια ευέλικτη και αξιόπιστη συσκευή που είναι κατάλληλη για μια ποικιλία εφαρμογών. Η ισχυρή αντλία διαιρούμενης θήκης Diesel Engine For Irrigation παρέχει αποτελεσματική και αξιόπιστη απόδοση, ενώ η ανθεκτική δομή εξασφαλίζει μακροζωία και χαμηλή συντήρηση. Είτε θέλετε να μετακινήσετε μεγάλους όγκους νερού για γεωργικούς σκοπούς, εργοτάξια ή για έλεγχο των πλημμυρών, η αντλία διαιρούμενης θήκης κινητήρα ντίζελ είναι μια αξιόπιστη λύση στην οποία μπορείτε να βασιστείτε. Με την ευκολία χρήσης, τη σταθερή απόδοση και την υψηλή{3}}ποιότητα κατασκευής, αυτή η βιομηχανική αντλία νερού ντίζελ είναι απαραίτητη-για οποιαδήποτε εμπορική ή βιομηχανική λειτουργία.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Κινητήρας ντίζελ |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Μονοβάθμια-αντλία |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 11-2240 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 1200 mm |
| Ροή | 50-18000m³/ H |
| Κεφάλι | 10-260m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Προϊόντα βίντεο
Εφαρμογή προϊόντων
Ένας κινητήρας ντίζελ τροφοδοτεί την αντλία διαιρούμενης θήκης κινητήρα ντίζελ για άρδευση. Ένας κινητήρας ντίζελ οδηγεί τη μονάδα αντλίας μέσω ενός ελαστικού συνδέσμου. Έχει προηγμένη και λογική δομή, εύκολη εκκίνηση ισχύος, ομαλή λειτουργία, μικρούς κραδασμούς, χαμηλή κατανάλωση καυσίμου, μικρό μέγεθος, συμπαγή δομή, σταθερή και αξιόπιστη ανάφλεξη κ.λπ. Οι αντλίες νερού κινητήρα ντίζελ χρησιμοποιούνται σε ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών:
1. Χρησιμοποιείται για πυροπροστασία, όπως συστήματα πυροσβεστικών κρουνών, συστήματα ψύξης με ψεκασμό κ.λπ.
2. Βιομηχανική χρήση έκτακτης ανάγκης, όπως παροχή νερού λέβητα και παροχή νερού σε υψηλή{1} θερμοκρασία.
3. Θέρμανση, όπως το σύστημα κυκλοφορίας παροχής νερού και το σύστημα κυκλοφορίας ψύξης.
4. Δημοτική διοίκηση, έκτακτη αποχέτευση, έκτακτη ύδρευση.
5. Αγροτική αποστράγγιση και άρδευση.
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Υψηλή απόδοση:Η δυναμική των υγρών της αντλίας split case κινητήρα ντίζελ είναι εξαιρετική και μπορεί να αυξήσει αποτελεσματικά την ισχύ εξόδου του κινητήρα ντίζελ.
Εύκολη συντήρηση:Ο σχεδιασμός της διάσπασης δομής είναι σχετικά απλός, ο οποίος είναι βολικός για τη συντήρηση και την αντικατάσταση εξαρτημάτων, μειώνοντας το κόστος συντήρησης.
Ομαλή λειτουργία:Η αναρρόφηση διπλής-όψης μειώνει την κρούση του υγρού και διασφαλίζει την ομαλή λειτουργία της αντλίας.
Ισχυρή ανεξαρτησία:Δεν περιορίζεται από το ηλεκτρικό δίκτυο και μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε οποιαδήποτε τοποθεσία, ιδιαίτερα κατάλληλη για απομακρυσμένες περιοχές ή καταστάσεις έκτακτης ανάγκης.

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντων ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ MOQ;
02. ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
03. ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
04. ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
05. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΕΜ ΜΑΡΚΑ;
06. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: Αντλία θήκης ντίζελ κινητήρα ντίζελ για άρδευση, Κίνα Αντλία θήκης ντίζελ κινητήρα ντίζελ για άρδευση κατασκευαστές
Παράμετροι προϊόντος
| Ροή(Q): | 50-18000m³/ H |
| Κεφάλι(Η): | 10-260m |
| Πίεση: | 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar) |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 1200 mm |
| Εξουσία: | 11-2240 kw |
| Μέτρια θερμοκρασία: | -20 μοίρες -150 μοίρες (-4 μοίρες F-482 βαθμοί F) (πάνω από 80 μοίρες, προσδιορίστε) |
| Υλικό: | χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ |
Ένα ζευγάρι
Αντλία πολλαπλών σταδίων κινητήρα ντίζελΑποστολή ερώτησής










