Αντλία νερού ντίζελ βαρέως τύπου
Κεφάλι: 8-140μ
Διαμέτρημα: Μικρότερο ή ίσο με 300 mm
Ισχύς: επιλέγεται με βάση το ιξώδες και το ειδικό βάρος του υγρού
Μέση θερμοκρασία: -20 βαθμοί ~ 260 βαθμοί (η θερμοκρασία θα καθοριστεί)
Υλικό: χυτός χάλυβας/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Αντλία νερού ντίζελ βαρέως τύπου

Μια-αντλία νερού ντίζελ βαρέως τύπου είναι μια μηχατρονική συσκευή που κινείται απευθείας από έναν κινητήρα ντίζελ, με δυνατότητα εκκίνησης και παροχής νερού σε σύντομο χρονικό διάστημα. Με την ευκολία στη χρήση, τη σταθερή απόδοση και την κατασκευή υψηλής-ποιότητας, αυτή η βιομηχανική αντλία νερού ντίζελ είναι απαραίτητος εξοπλισμός για οποιαδήποτε εμπορική ή βιομηχανική λειτουργία. Αντλία ντίζελ, αντλία νερού κινητήρα ντίζελ, κινητήρας. Η αντλία ντίζελ είναι μια μηχατρονική συσκευή που κινείται απευθείας από έναν κινητήρα ντίζελ, ικανή να εκκινεί και να παρέχει νερό σε σύντομο χρονικό διάστημα. Οι αντλίες νερού κινητήρων ντίζελ συνδυάζουν μικροηλεκτρονική, ψηφιακή τεχνολογία, τεχνολογία υπολογιστών και τεχνολογία επεξεργασίας πληροφοριών. Οι αντλίες νερού βαρέως τύπου-πετρελαιοκινητήρων είναι προϊόντα υψηλής-τεχνολογίας που ενσωματώνουν προηγμένες τεχνολογίες, συμπεριλαμβανομένου του ελέγχου βιομηχανικού αυτοματισμού, των επικοινωνιών και της μηχανολογίας.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Κινητήρας ντίζελ |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Αντλία νερού κινητήρα ντίζελ |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί λέβητες, βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, άρδευση και γεωργία, μεταλλευτική βιομηχανία, πρόσληψη ακατέργαστου νερού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 11-2240 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 1200 mm |
| Ροή | 50-18000m³/ H |
| Κεφάλι | 10-260m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Προϊόντα βίντεο
Σενάριο εφαρμογής
- Επεξεργασία λυμάτων:Στον τομέα της επεξεργασίας λυμάτων, οι αντλίες αυτόματης-πλήρωσης μπορούν να χειριστούν υγρά που περιέχουν στερεά σωματίδια, ίνες και άλλες ακαθαρσίες. Η ισχυρή του ικανότητα αυτο-ασφάλισης μπορεί να εξασφαλίσει ότι μπορεί να λειτουργεί κανονικά όταν το υγρό είναι παχύρρευστο ή περιέχει φυσαλίδες, επομένως είναι ιδιαίτερα κατάλληλο για υποστήριξη εξοπλισμού επεξεργασίας λυμάτων.
- Αγροτική άρδευση:Είτε παίρνει νερό από ένα πηγάδι είτε αντλεί νερό από ένα ποτάμι ή μια λίμνη, η αντλία αυτόματης{{0}απλήρωσης μπορεί να ολοκληρώσει γρήγορα τη διαδικασία απορρόφησης νερού και να παρέχει επαρκή ποσότητα νερού για τη γεωργική γη.
- Βιομηχανική επεξεργασία:Στη διαδικασία βιομηχανικής παραγωγής, οι αντλίες αυτόματης εκκίνησης μπορούν να χρησιμοποιηθούν για την επεξεργασία διαφόρων βιομηχανικών λυμάτων υψηλής-συγκέντρωσης, υψηλής-θερμοκρασίας-που περιέχουν στερεά λύματα, όπως χημικά λύματα, μεταλλουργικά λύματα, λύματα υφασμάτων, λύματα επεξεργασίας τροφίμων κ.λπ.
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Η αντλία νερού ντίζελ τροφοδοτείται από κινητήρα ντίζελ. Η μονάδα αντλίας κινείται από έναν κινητήρα ντίζελ μέσω ενός ελαστικού συνδέσμου. Έχει προηγμένη και λογική δομή, εύκολη εκκίνηση ισχύος, ομαλή λειτουργία, μικρούς κραδασμούς, χαμηλή κατανάλωση καυσίμου, μικρό μέγεθος, συμπαγή δομή, σταθερή και αξιόπιστη ανάφλεξη κ.λπ. Οι αντλίες νερού κινητήρα ντίζελ χρησιμοποιούνται σε ένα ευρύ φάσμα εφαρμογών:
1. Χρησιμοποιείται για πυροπροστασία, όπως συστήματα πυροσβεστικών κρουνών, συστήματα ψύξης με ψεκασμό κ.λπ.
2. Βιομηχανική χρήση έκτακτης ανάγκης, όπως παροχή νερού λέβητα και παροχή νερού σε υψηλή{1} θερμοκρασία.
3. Θέρμανση, όπως το σύστημα κυκλοφορίας παροχής νερού και το σύστημα κυκλοφορίας ψύξης.
4. Δημοτική διοίκηση, επείγουσα αποχέτευση, έκτακτη ύδρευση.
5. Αγροτική αποστράγγιση και άρδευση.

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντος ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ MOQ;
02. ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
03. ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
04. ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
05. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΕΜ ΜΑΡΚΑ;
06. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: βαρέως τύπου αντλία νερού ντίζελ, Κίνα κατασκευαστές αντλιών νερού ντίζελ βαρέως τύπου
Παράμετροι προϊόντος
| Ρυθμός ροής: | 1.6-1200m ³/ H |
| Κεφάλι: | 8-140m |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Εξουσία: | επιλέγεται με βάση το ιξώδες και το ειδικό βάρος του υγρού |
| Μέτρια θερμοκρασία: | -20 βαθμοί ~ 260 μοίρες (η θερμοκρασία θα καθοριστεί) |
| Υλικό: | χυτός χάλυβας/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ |
| Πεδίο εφαρμογής: |
Χρησιμοποιείται για τη μεταφορά υγρών χαμηλής-ή υψηλής- θερμοκρασίας, ουδέτερων ή διαβρωτικών υγρών, καθαρών ή υγρών που περιέχουν στερεά σωματίδια, υγρών που δεν επιτρέπεται να μολυνθούν κ.λπ. Κατάλληλο για χημική βιομηχανία, διύλιση λαδιών, χαρτοποιία, διύλιση ζάχαρης, τρόφιμα, φαρμακευτικά προϊόντα, ίνες σύνθεσης και άλλες βιομηχανίες. |
Ένα ζευγάρι
Αντλία νερού ντίζελΑποστολή ερώτησής










