Μονοβάθμια φυγοκεντρική αντλία με κινητήρα ντίζελ
Κεφάλι: 8-140μ
Διαμέτρημα: Μικρότερο ή ίσο με 300 mm
Ισχύς: επιλέγεται με βάση το ιξώδες και το ειδικό βάρος του υγρού
Μέση θερμοκρασία: -20 βαθμοί ~ 260 βαθμοί (η θερμοκρασία θα καθοριστεί)
Υλικό: χυτός χάλυβας/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Περιγραφή προϊόντων

Η φυγοκεντρική αντλία νερού μονής-με κίνηση ενός σταδίου-μηχανής HNYB είναι ένας εξοπλισμός φυγοκεντρικής αντλίας νερού μονής-μονοβάθμιας-αναρρόφησης που κινείται από κινητήρα ντίζελ. Είναι κατάλληλο για βιομηχανική και αστική ύδρευση και αποχέτευση, και μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για γεωργική άρδευση και αποχέτευση. Χρησιμοποιείται για τη μεταφορά καθαρού νερού ή μέσων με φυσικές και χημικές ιδιότητες παρόμοιες με το νερό. Η θερμοκρασία του μέσου δεν είναι υψηλότερη από 80 βαθμούς και η πίεση εισόδου είναι 0,6 MPa.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Κινητήρας ντίζελ |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Μονοβάθμια-αντλία |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 11-2240 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Ροή | 1.6~1200m³/h |
| Κεφάλι | 8~140m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Προϊόντα βίντεο
ΔΟΜΗ

εφαρμογές
1. Χρησιμοποιείται για πυροπροστασία, όπως συστήματα πυροσβεστικών κρουνών, συστήματα ψύξης με ψεκασμό κ.λπ.
2. Βιομηχανική χρήση έκτακτης ανάγκης, όπως παροχή νερού λέβητα και παροχή νερού σε υψηλή{1} θερμοκρασία.
3. Θέρμανση, όπως το σύστημα κυκλοφορίας παροχής νερού και το σύστημα κυκλοφορίας ψύξης.
4. Δημοτική διοίκηση, έκτακτη αποχέτευση, έκτακτη ύδρευση.
5. Αγροτική αποστράγγιση και άρδευση.
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Απλή δομή:Η φυγόκεντρη αντλία-μονοβάθμιας-με κινητήρα ντίζελ έχει σχετικά απλή δομή, επειδή έχει μόνο μία πτερωτή και η συντήρηση και η γενική επισκευή είναι σχετικά εύκολη.
Μεγάλη γκάμα εφαρμογών:Οι φυγόκεντρες αντλίες ενός σταδίου-με κινητήρα ντίζελ- είναι γενικά κατάλληλες για εφαρμογές χαμηλής έως μεσαίας κεφαλής, όπως παροχή νερού και αποχέτευση, παροχή νερού, βιομηχανική κυκλοφορία κ.λπ.
Εγκατάσταση και συντήρηση:Οι φυγοκεντρικές αντλίες ενός σταδίου-με κινητήρα ντίζελ είναι εύκολο να εγκατασταθούν και έχουν σχετικά χαμηλό κόστος συντήρησης. Λόγω της απλής δομής του, είναι σχετικά εύκολο να επισκευαστεί και να αντικατασταθεί ανταλλακτικά, μειώνοντας το λειτουργικό κόστος.
Αποδοτική ισχύς:Ο κινητήρας ντίζελ παρέχει ισχυρή ισχύ, χωρίς την ανάγκη εξωτερικής παροχής ρεύματος και σύνθετου συστήματος ελέγχου, και μπορεί να ξεκινήσει και να λειτουργήσει με απλή προσθήκη καυσίμου.

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντων ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

Δημοφιλείς Ετικέτες: Φυγοκεντρική αντλία μονοβάθμιας κίνησης με κινητήρα ντίζελ, Κίνα Κατασκευαστές φυγοκεντρικής αντλίας μονοβάθμιας κίνησης ντίζελ
Παράμετροι προϊόντος
| Ρυθμός ροής: | 1.6-1200m ³/ h |
| Κεφάλι: | 8-140m |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Εξουσία: | επιλέγεται με βάση το ιξώδες και το ειδικό βάρος του υγρού |
| Μέτρια θερμοκρασία: | -20 βαθμοί ~ 260 μοίρες (η θερμοκρασία θα καθοριστεί) |
| Υλικό: | Χυτός χάλυβας/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ |
| Πεδίο εφαρμογής: |
Χρησιμοποιείται για τη μεταφορά υγρών χαμηλής-ή υψηλής- θερμοκρασίας, ουδέτερων ή διαβρωτικών υγρών, καθαρών ή υγρών που περιέχουν στερεά σωματίδια, υγρών που δεν επιτρέπεται να μολυνθούν κ.λπ. Κατάλληλο για χημική βιομηχανία, διύλιση λαδιών, χαρτοποιία, διύλιση ζάχαρης, τρόφιμα, φαρμακευτικά προϊόντα, ίνες σύνθεσης και άλλες βιομηχανίες. |
Αποστολή ερώτησής










