Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Περιγραφή προϊόντων

Η οριζόντια-αντλία λυμάτων αυτόματης εκκένωσης είναι μια φυγοκεντρική αντλία που ενσωματώνει την αυτόματη-εκκίνηση και την εκκένωση λυμάτων. Όπως οι συνηθισμένες αντλίες καθαρού νερού-αυτοπλήρωσης, δεν απαιτεί βαλβίδα πυθμένα ή εκτροπή νερού. Χρησιμοποιείται ευρέως στην αστική παροχή νερού σε βιομηχανικούς τομείς όπως το πετρέλαιο, η χημική, η μεταλλουργία, τα μηχανήματα και τα τρόφιμα, και μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για γεωργική αποστράγγιση και άρδευση με καταιονισμό. Είναι κατάλληλο για τη μεταφορά καθαρού νερού, θαλασσινού νερού, νερού, όξινων και αλκαλικών χημικών υγρών και γενικών πολτών-συσκευασμένων πολτών.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Μονοβάθμια-αντλία |
| Εφαρμογή | Μεταλλεία, Βιομηχανικές εγκαταστάσεις, Άρδευση και γεωργία, Μεταφορά λυμάτων και έλεγχος πλημμύρας |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 1,5-110 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Ροή | 3-800m³/ h |
| Κεφάλι | 12-65m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Προϊόντα βίντεο
Χαρακτηριστικά προϊόντος
1. Δημοτική μηχανική, μηχανική λυμάτων, διδακτική μηχανική.
2. Αστική οικιακή μεταφορά λυμάτων.
3. Νοσοκομείο, ξενοδοχείο, σφαγείο, μεταφορά λυμάτων υδατοκαλλιέργειας.
4. Μηχανική ταξινόμησης και συγκέντρωσης σταθμών επεξεργασίας αστικών λυμάτων.
5. Εργοστασιακή αποχέτευση και μεταφορά λυμάτων.
6. Σύστημα καθαρισμού νερού, λυμάτων και καθίζησης.
7. Ελαφρά βιομηχανία, χαρτοποιία, κλωστοϋφαντουργία, εργοστάσιο επεξεργασίας τροφίμων, χημική βιομηχανία, ηλεκτρική ενέργεια, βαθύ ορυχείο και άλλα βιομηχανικά λύματα.

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντος ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ MOQ;
02. ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
03. ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
04. ΕΙΣΤΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
05. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΕΜ ΜΑΡΚΑ;
06. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: οριζόντια-αντλία λυμάτων αυτόματης πλήρωσης, Κίνα κατασκευαστές αντλιών λυμάτων οριζόντιας-αυτοπλήρωσης
Παράμετροι προϊόντος
| Ρυθμός ροής (Q): | 3~800m³/h |
| Κεφάλι(Η): | 12~65m |
| Πίεση: | 0,12MPa~0,65MPa(1,2Bar~6,5Bar) |
| Εξουσία: | 1,5~110 kw |
| Θερμοκρασία υγρού: | -20 μοίρες ~ 120 μοίρες (-4 μοίρες F ~ 248 βαθμοί F) |
| Υλικό: | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/Χυτοσίδηρος/Ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ |
| Εφαρμογή: | Αυτή η σειρά έχει τη λειτουργία αυτο-απλήρωσης, χωρίς νερό άρδευσης, που χρησιμοποιείται για τη μεταφορά νερού ή περιέχει ορισμένα σωματίδια ή ακαθαρσίες του υγρού, που περιέχει μεγάλα σωματίδια στερεού μπλοκ, μακριές ίνες βρωμιάς, ακαθαρσίες ορυχείων αποβλήτων ιζημάτων, περιττώματα και λύματα μηχανικής. |
Ένα ζευγάρι
Αυτόματη-αντλία εκκίνησηςΕπόμενη
Μη βουλωμένη αντλία λυμάτωνΑποστολή ερώτησής










