Αξονικά διαιρεμένη αντλία πυροσβεστικού νερού
Κεφαλή(Υ): 10-260μ
Πίεση: 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar)
Διαμέτρημα: Μικρότερο ή ίσο με 1200mm
Ισχύς: 11-2240kw
Μέση θερμοκρασία: -20 βαθμοί -150 βαθμοί (-4 βαθμοί F-482 βαθμοί F) (πάνω από 80 μοίρες, διευκρινίστε)
Υλικό: Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Αξονικά διαιρεμένη αντλία πυροσβεστικού νερού

Η αξονική διασπασμένη αντλία πυροσβεστικού νερού είναι μια αντλία ειδικού σκοπού που έχει σχεδιαστεί για να καλύπτει τις ανάγκες νερού του συστήματος πυροπροστασίας. Αυτό το είδος αντλίας έχει συμπαγή δομικό σχεδιασμό και καταλαμβάνει πολύ λίγο χώρο. Είναι κατάλληλο για παροχή νερού σε συστήματα πυροπροστασίας όπως εργοστάσια, εμπορικά κτίρια και πολυώροφα-κατοικίες. Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για παροχή νερού λέβητα, κυκλοφορία νερού ψύξης, συστήματα καθαρισμού και άλλους σκοπούς.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Κινητήρας ντίζελ ή ηλεκτροκινητήρας |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | οριζόντια διαιρούμενη θήκη πολλαπλών σταδίων αντλία |
| Εφαρμογή | Επεξεργασία πόσιμου νερού, Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, Βιομηχανικές εγκαταστάσεις, Άρδευση και γεωργία, Μεταλλεία, |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 11-2240 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 1200 mm |
| Ροή | 50-18000m³/ H |
| Κεφάλι | 10-260m |
| Υλικό |
Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Προϊόντα βίντεο
Δομικά χαρακτηριστικά


Χαρακτηριστικά προϊόντος
Η αξονική διασπασμένη αντλία νερού πυρόσβεσης διαθέτει ανθεκτικό μηχανικό σύστημα σφράγισης και προστασίας, μπορεί να λειτουργήσει σε σκληρά περιβάλλοντα και μπορεί να προστατεύσει και να διακόψει αυτόματα την παροχή ρεύματος για να διασφαλίσει την ασφάλεια και την αξιοπιστία της πυρόσβεσης. Η αντλία έχει επίσης τα πλεονεκτήματα του χαμηλού θορύβου, της εξοικονόμησης ενέργειας και της προστασίας του περιβάλλοντος και μπορεί να παρέχει αποτελεσματική, σταθερή και αξιόπιστη υδραυλική υποστήριξη. Είναι απαραίτητος εξοπλισμός για την πυρόσβεση.

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντων ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ MOQ;
02. ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
03. ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
04. ΕΙΣΤΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
05. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΕΜ ΜΑΡΚΑ;
06. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: αξονική αντλία πυροσβεστικού νερού, κατασκευαστές αντλιών αξονικής διαίρεσης πυροσβεστικού νερού
Παράμετροι προϊόντος
| Ροή(Q): | 50-18000m³/ H |
| Κεφάλι(Η): | 10-260m |
| Πίεση: | 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar) |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 1200 mm |
| Εξουσία: | 11-2240 kw |
| Μέτρια θερμοκρασία: | -20 μοίρες -150 μοίρες (-4 μοίρες F-482 βαθμοί F) (πάνω από 80 μοίρες, προσδιορίστε) |
| Υλικό: | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ |
| Πεδίο εφαρμογής: | Η φυγοκεντρική αντλία διπλής αναρρόφησης-τύπου S είναι μια οριζόντια μονοπολική φυγοκεντρική αντλία διπλής αναρρόφησης, οριζόντια διαιρεμένη που αναπτύχθηκε από το εργοστάσιό μας. Είναι ένα αποδοτικό και εξοικονόμησης ενέργειας-προϊόν κατάλληλο για βιομηχανικές και αστικές αντλίες ύδρευσης και αποχέτευσης. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αντλία αποστράγγισης ή παροχής νερού για εργοστάσια, πόλεις, σταθμούς παραγωγής ενέργειας, εξοικονόμηση νερού, πετρελαιοειδών, μηχανικών και άλλων βιομηχανιών. Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για γεωργική άρδευση και άλλες βιομηχανίες. |
Ένα ζευγάρι
Ηλεκτρική αντλία πυρκαγιάςΕπόμενη
Μονάδα Πυροσβεστικής ΑντλίαςΑποστολή ερώτησής










