Αξονικά διαιρεμένη αντλία άρδευσης
Κεφαλή(Υ): 10-260μ
Πίεση: 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar)
Διαμέτρημα: Μικρότερο ή ίσο με 1200mm
Ισχύς: 11-2240kw
Μέση θερμοκρασία: -20 βαθμοί -150 βαθμοί (-4 βαθμοί F-482 βαθμοί F) (πάνω από 80 μοίρες, διευκρινίστε)
Υλικό: Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Περιγραφή προϊόντων

Η αξονική διαιρούμενη αντλία άρδευσης είναι ένας τύπος φυγοκεντρικής αντλίας. Το περίβλημα της αντλίας υιοθετεί έναν αξονικό διαχωρισμένο σχεδιασμό, ο οποίος είναι γρήγορος και εύκολος στη συντήρηση. Υπάρχουν πολλά μοντέλα για να διαλέξετε και το εύρος ροής και κεφαλής είναι επίσης μεγάλο. Η κεφαλή της διαιρεμένης αντλίας άρδευσης είναι γενικά εντός 30 μέτρων. Σε ειδικές περιπτώσεις μπορεί να επιλεγεί αντλία με κεφαλή άνω των 100 μέτρων. Η παραγωγή νερού εξαρτάται από την έκταση καλλιεργήσιμης γης, τις εδαφικές συνθήκες, τις κλιματικές συνθήκες κ.λπ. Οι πελάτες πρέπει να προσδιορίζουν την ωριαία ζήτηση νερού με βάση τις πραγματικές συνθήκες εργασίας. Είναι η πιο ευρέως χρησιμοποιούμενη αντλία στη γεωργική παραγωγή.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Κινητήρας ντίζελ ή ηλεκτροκινητήρας |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Μονοβάθμια αντλία |
| Εφαρμογή | Επεξεργασία πόσιμου νερού, Βιομηχανία τροφίμων και ποτών, Βιομηχανικές εγκαταστάσεις, Άρδευση και γεωργία, Μεταλλεία, |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 11-2240 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 1200 mm |
| Ροή | 50-18000m³/ H |
| Κεφάλι | 10-260m |
| Υλικό |
Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Προϊόντα βίντεο
Δομικά χαρακτηριστικά

| 1. Σώμα αντλίας | 2. Κάλυμμα αντλίας | 3. Πτερωτή | 4. Άξονας | 5. Δακτύλιος στεγανοποίησης διπλής αναρρόφησης | 6. Μανίκι άξονα | 7. Σακούλα πλήρωσης | 8. Γεμιστικό | 9. Δαχτυλίδι συσκευασίας | 10. Σωλήνα στεγανοποίησης νερού | 11. Αδένας συσκευασίας |
| 12. Παξιμάδι χιτώνιο άξονα | 13. Βίδες στερέωσης | 14. Φέρον σώμα | 15. Αδένας σώματος που φέρει | 16. Ακτινικό ρουλεμάν μονής σειράς | 17. Στρογγυλό παξιμάδι | 18. Εξαρτήματα ρουλεμάν | 19. Στήριγμα ρουλεμάν | 20. Ακραίο κάλυμμα ρουλεμάν | 21. Κλειδί | 22. Μπουλόνια καρφιού |
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Εξοικονόμηση ενέργειας και μείωση κατανάλωσης:Ο υδραυλικός σχεδιασμός της ίδιας της αντλίας νερού είναι προηγμένος και ώριμος. Ομαλή εκκίνηση, εκκίνηση μεταβλητής συχνότητας και άλλες μέθοδοι προστίθενται στην παραδοσιακή μέθοδο άμεσης εκκίνησης για να διασφαλιστεί η εξοικονόμηση ενέργειας και η προστασία της συσκευής. η ταχύτητα ρυθμίζεται με μαλακή σύνδεση για να επιτευχθεί η μέγιστη αξιοποίηση και λειτουργικό αποτέλεσμα.
Εύκολη συντήρηση:Το κάλυμμα της αντλίας της αντλίας άρδευσης στερεώνεται στο σώμα της αντλίας με καρφιά και κωνικές βίδες τοποθέτησης, που είναι βολικό για το άνοιγμα και τον έλεγχο των εσωτερικών εξαρτημάτων της αντλίας νερού. Δεν χρειάζεται να αποσυναρμολογήσετε τους σωλήνες εισόδου και εξόδου και τους κινητήρες, κάτι που είναι εξαιρετικά βολικό για συντήρηση.
Μεγάλη γκάμα χρήσεων:Μπορεί να μεταφέρει όλο το καθαρό νερό, υγρό-όπως νερό και λασπωμένο νερό και χρησιμοποιείται ευρέως σε εργοστάσια, ορυχεία, αστική ύδρευση, σταθμούς παραγωγής ενέργειας, έργα εξοικονόμησης νερού μεγάλης-κλίμακας, άρδευση και αποστράγγιση γεωργικών εκτάσεων κ.λπ.

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντων ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ MOQ;
02. ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
03. ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
04. ΕΙΣΤΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
05. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΕΜ ΜΑΡΚΑ;
06. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: αξονική διαιρούμενη αντλία άρδευσης, Κίνα κατασκευαστές αντλιών αξονικής διαίρεσης άρδευσης
Παράμετροι προϊόντος
| Ροή(Q): | 50-18000m³/ H |
| Κεφάλι(Η): | 10-260m |
| Πίεση: | 0,1MPa-2,6MPa(1Bar-26Bar) |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 1200 mm |
| Εξουσία: | 11-2240 kw |
| Μέτρια θερμοκρασία: | -20 μοίρες -150 μοίρες (-4 μοίρες F-482 βαθμοί F) (πάνω από 80 μοίρες, προσδιορίστε) |
| Υλικό: | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ |
| Πεδίο εφαρμογής: | Η φυγοκεντρική αντλία διπλής αναρρόφησης-τύπου S είναι μια οριζόντια μονοπολική φυγοκεντρική αντλία διπλής αναρρόφησης, οριζόντια διαιρεμένη που αναπτύχθηκε από το εργοστάσιό μας. Είναι ένα αποδοτικό και εξοικονόμησης ενέργειας-προϊόν κατάλληλο για βιομηχανικές και αστικές αντλίες ύδρευσης και αποχέτευσης. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ως αντλία αποστράγγισης ή παροχής νερού για εργοστάσια, πόλεις, σταθμούς παραγωγής ενέργειας, εξοικονόμηση νερού, πετρελαιοειδών, μηχανικών και άλλων βιομηχανιών. Μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί για γεωργική άρδευση και άλλες βιομηχανίες. |
Ένα ζευγάρι
Αξονικά διαιρεμένη αντλία λυμάτωνΑποστολή ερώτησής











