Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Μαγνητική αντλία με επένδυση φθορίου

Η μαγνητική αντλία-με επένδυση φθορίου είναι μια ειδική βιομηχανική αντλία που συνδυάζει τεχνολογία φθοροπλαστικής επένδυσης και μαγνητικής κίνησης. Είναι σχεδιασμένο για τη μεταφορά πολύ διαβρωτικών, εύφλεκτων, εκρηκτικών ή τοξικών μέσων. Το βασικό χαρακτηριστικό του είναι ότι μεταδίδει ισχύ μέσω μαγνητικής σύζευξης χωρίς επαφή, αποφεύγοντας τον κίνδυνο διαρροής των παραδοσιακών μηχανικών σφραγίδων. Ταυτόχρονα, η φθοροπλαστική επένδυση (όπως PTFE, PFA κ.λπ.) παρέχει εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση και μπορεί να παίξει εξαιρετικό ρόλο ακόμη και σε σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα. Συνήθως χρησιμοποιείται σε χημικά, φαρμακευτικά, ηλεκτρολυτικά και άλλα πεδία.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Μονοβάθμια-αντλία |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Βιομηχανία βιοκαυσίμων, Επεξεργασία πόσιμου νερού, Οικιακή κατοικία, Βιομηχανία τροφίμων και ποτών |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 1,5-110 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 100 mm |
| Ροή | 0.9-50m³/ H |
| Κεφάλι | 3-50m |
| Υλικό | Φθοριοπλαστικό/κράμα/ανοξείδωτο χάλυβα |
Προϊόντα βίντεο
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Δομή μαγνητικής κίνησης:υιοθετεί εξωτερικό μαγνητικό ρότορα και εσωτερικό μαγνητικό ρότορα ζεύξης μετάδοσης, πλήρως σφραγισμένο σχέδιο και μηδενική διαρροή.
Ισχυρή αντοχή στη διάβρωση:Το περίβλημα της αντλίας, η πτερωτή και άλλα μέρη ροής είναι επενδεδυμένα με φθοροπλαστικά (όπως PTFE, PFA), κατάλληλα για τα περισσότερα διαβρωτικά μέσα όπως υδροχλωρικό οξύ, θειικό οξύ, νιτρικό οξύ, υδροφθορικό οξύ και οργανικούς διαλύτες (θερμοκρασία μεταξύ -20 βαθμών και 120 βαθμών).
Διαρροή-ελεύθερη και ασφαλής λειτουργία:Ο μαγνητικός δίσκος δεν απαιτεί δυναμικές στεγανοποιήσεις, λύνει πλήρως το πρόβλημα διαρροής των παραδοσιακών αντλιών και είναι ιδιαίτερα κατάλληλος για τη μεταφορά τοξικών, εύφλεκτων ή{0}}μέσου υψηλής καθαρότητας.
Βολική συντήρηση:χωρίς μηχανικά στεγανοποιητικά και εξαρτήματα στεγανοποίησης άξονα, μειώνοντας τη συχνότητα συντήρησης και το χρόνο διακοπής λειτουργίας.

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντων ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ MOQ;
02. ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
03. ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
04. ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
05. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΕΜ ΜΑΡΚΑ;
06. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: Μαγνητική αντλία με επένδυση φθορίου, Κίνα κατασκευαστές μαγνητικής αντλίας με επένδυση φθορίου
Παράμετροι προϊόντος
| Ροή: | 0.9~50m³/h |
| Κεφάλι: | 3~50m |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 100 mm |
| Εξουσία: | 1,5~110 kw |
| Μέτρια θερμοκρασία: | 0~150 μοίρες |
| Υλικό: | Φθοριοπλαστικό/κράμα/ανοξείδωτο χάλυβα κ.λπ. |
| Πεδίο εφαρμογής: | Μπορεί να μεταφέρει τα περισσότερα διαλύματα οξέων, αλκαλίων και αλάτων και επίσης εκτίθεται στην εξωτερική ατμόσφαιρα, επομένως έχει καλή αντοχή στη διάβρωση. |
Ένα ζευγάρι
Μηχανική Πλαστική Μαγνητική ΑντλίαΑποστολή ερώτησής










