Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Chemical Circulating Magnetic Drive Chemical Pump
Η χημική αντλία μαγνητικής κίνησης χημικής κυκλοφορίας έχει εξαιρετική απόδοση. Έχει τα πλεονεκτήματα της σταθερής ταχύτητας, του χαμηλού θορύβου, της υψηλής εξοικονόμησης ενέργειας και της μεγάλης διάρκειας ζωής. Οι τυπικές εφαρμογές περιλαμβάνουν τη μεταφορά υγρών χαμηλής θερμοκρασίας, υγρών υψηλής θερμοκρασίας, εύφλεκτων υγρών, διαβρωτικών υγρών και πτητικών υγρών, αέριων υγρών και άλλων χημικών μέσων.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Μονοβάθμια αντλία |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, Βιομηχανία βιοκαυσίμων, Εμπορικά κτίρια, Διανομή νερού, Λύσεις επεξεργασίας νερού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 1.5-110kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 100 mm |
| Ροή | 0.9-50m³/ h |
| Κεφάλι | 3-50m |
| Υλικό | Φθοριοπλαστικό/κράμα/ανοξείδωτο χάλυβα κ.λπ |
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Τα κύρια χαρακτηριστικά των χημικών αντλιών μαγνητικής κίνησης χημικής κυκλοφορίας είναι χωρίς διαρροή, δεν είναι εύκολο να καταστραφούν, μπορούν να προσαρμοστούν στη χρήση υπό ειδικές συνθήκες εργασίας όπως υψηλή θερμοκρασία, υψηλή πίεση, εύφλεκτες, εκρηκτικές κ.λπ., και είναι κατάλληλες για μεταφορά υγρών σε χημικά , φαρμακευτική, τρόφιμα, προστασία του περιβάλλοντος και άλλες βιομηχανίες.
01
Υψηλή απόδοση και εξοικονόμηση ενέργειας
Τηρώντας την εξειδικευμένη παραγωγή, έχουμε μοναδικές μεθόδους για την επιλογή μοντέλων προϊόντων, την κατασκευή καλουπιών και τη διαδικασία χύτευσης υδραυλικών εξαρτημάτων.
02
Προηγμένος εξοπλισμός διεργασιών
Προκειμένου να διασφαλιστεί η απόδοση συναρμολόγησης των προϊόντων, η εταιρεία μας εισήγαγε προηγμένο εξοπλισμό καθαρισμού ανταλλακτικών από το εξωτερικό και κάθε εξάρτημα καθαρίστηκε προσεκτικά πριν από την τελική συναρμολόγηση.
03
Μοναδική δομή
Τοποθετήστε έναν στεγανοποιητικό δακτύλιο σχήματος Ο στην επιφάνεια ζευγαρώματος του δακτυλίου ισορροπίας και της αντλίας για να αποτρέψετε την είσοδο νερού υψηλής πίεσης στο θάλαμο ισορροπίας, να μειώσετε τη φθορά της πλάκας ισορροπίας και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
04
Λογική επιλογή υλικών
Το υλικό της πλάκας ισορροπίας και του δακτυλίου ισορροπίας μπορεί να είναι κατασκευασμένο από επιφανειακό καρβίδιο, κράμα χάλυβα ή QT600Mn, κράμα όλκιμο χυτοσίδηρο σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
Πλεονέκτημα της εταιρείας
30 χρόνια έρευνας και ανάπτυξης κατασκευαστή αντλιών πολλαπλών σταδίων
Διαδικασία παραγωγής ήχου
Η εταιρεία διαθέτει ισχυρή δύναμη, προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, τέλεια μέσα ανίχνευσης και ομάδα ταλέντων υψηλής ποιότητας. Παράγουμε μια μεγάλη γκάμα προϊόντων με πλήρεις προδιαγραφές.
Ευρέως εξυπηρέτηση των χρηστών
Χρησιμοποιείται ευρέως σε άνθρακα, εξόρυξη, πετρέλαιο, χημική βιομηχανία. κλωστοϋφαντουργία, αστικές κατασκευές, χαρτοποιία, μεταλλουργία, άρδευση αγροτεμαχίων και άλλες βιομηχανίες
Ολοκληρωμένο σύστημα διαχείρισης ποιότητας
Η εταιρεία συνεχίζει να προχωρά. Καινοτομεί και αναπτύσσεται, έχει δημιουργήσει ένα πλήρες σύνολο συστημάτων διαχείρισης ποιότητας σε μακροπρόθεσμη πρακτική και είναι εξοπλισμένη με τεχνικά ικανή ομάδα ανάθεσης εγκατάστασης και εξυπηρέτησης μετά την πώληση για να ανακουφίσει τις ανησυχίες σας.
Ισχυρή παραγωγική ικανότητα
Επί του παρόντος, η εταιρεία παράγει 26 σειρές, 280 ποικιλίες και περισσότερες από 900 προδιαγραφές προϊόντων αντλίας.
Πιστοποιήσεις
Δημιουργήστε μια ολοκληρωμένη λύση για αποτελεσματική διαχείριση ανθρώπινης κλοπής

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής
FAQ
ΕΡ.: ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ MOQ ΣΟΥ;
Ε: Ποια είναι η τιμή του προϊόντος;
Ε: ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
ΕΡ.: ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
Ε: ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ;
Ε: ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ μάρκα OEM;
Ε: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
ΕΡ.: ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
Ε: ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ;
Ε: ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ;
ΕΡ.: ΠΩΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΜΑΣ;
ΕΡ.: ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ;
Ε: ΠΟΙΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: χημική αντλία χημικής μαγνητικής κίνησης με κυκλοφορία, Κίνα κατασκευαστές χημικών αντλιών μαγνητικής κίνησης χημικής κυκλοφορίας
Παράμετροι προϊόντος
| Ροή: | 0.9~50m³/ h |
| Κεφάλι: | 3-50m |
| Μέγεθος εξόδου: | Μικρότερο ή ίσο με 100 mm |
| Εξουσία: | 1.5-110kw |
| Μέτρια θερμοκρασία: | 0~150 μοίρες |
| Υλικό: | Φθοριοπλαστικό/κράμα/ανοξείδωτο χάλυβα κ.λπ |
| Πεδίο εφαρμογής: | μεταφορά των περισσότερων διαλυμάτων οξέων, αλκαλίων και αλάτων, κατάλληλα επίσης για έκθεση σε εξωτερική ατμόσφαιρα, με καλή αντοχή στη διάβρωση. |
Ένα ζευγάρι
Μαγνητική αντλία με επένδυση φθορίουΑποστολή ερώτησής













