Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Αντλία μεταφοράς χημικών οξέων

Οι αντλίες μεταφοράς χημικών οξέων είναι ένας εξειδικευμένος τύπος αντλίας που έχει σχεδιαστεί για να παρέχει ένα εξαιρετικά ασφαλές μέσο μεταφοράς υγρών, εξαλείφοντας τα κοινά προβλήματα διαρροής που σχετίζονται με τις παραδοσιακές σφραγισμένες αντλίες.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Ηλεκτρική αντλία νερού |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί λέβητες, βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, άρδευση και γεωργία, μεταλλευτική βιομηχανία, πρόσληψη ακατέργαστου νερού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 0-150 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 100 mm |
| Ροή | 0.9-50m³/ h |
| Κεφάλι | 0-140m |
| Υλικό | Φθοριοπλαστικό/κράμα/ανοξείδωτο ατσάλι κ.λπ. |
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Η αντλία μεταφοράς χημικών οξέων εκμεταλλεύεται τις μαγνητικές δυνάμεις για τη μετάδοση ισχύος από τον κινητήρα στην πτερωτή, εξαλείφοντας την ανάγκη για άμεση μηχανική σύνδεση μέσω στεγανοποιητικού άξονα. Αυτός ο σχεδιασμός μειώνει σημαντικά τον κίνδυνο διαρροών, καθιστώντας τις μαγνητικές αντλίες κίνησης ιδανικές για περιβαλλοντικά ευαίσθητες ή επικίνδυνες εφαρμογές.
01
Υψηλή απόδοση και εξοικονόμηση ενέργειας
Τηρώντας την εξειδικευμένη παραγωγή, έχουμε μοναδικές μεθόδους για την επιλογή μοντέλων προϊόντων, την κατασκευή καλουπιών και τη διαδικασία χύτευσης υδραυλικών εξαρτημάτων.
02
Προηγμένος εξοπλισμός διεργασιών
Προκειμένου να διασφαλιστεί η απόδοση συναρμολόγησης των προϊόντων, η εταιρεία μας εισήγαγε προηγμένο εξοπλισμό καθαρισμού ανταλλακτικών από το εξωτερικό και κάθε εξάρτημα καθαρίστηκε προσεκτικά πριν από την τελική συναρμολόγηση.
03
Μοναδική δομή
Εγκαταστήστε έναν δακτύλιο στεγανοποίησης σε σχήμα Ο-στην ζευγαρωμένη επιφάνεια του δακτυλίου ισορροπίας και της αντλίας για να αποτρέψετε την είσοδο νερού υψηλής-πίεσης στο θάλαμο ισορροπίας, να μειώσετε τη φθορά της πλάκας ζυγοστάθμισης και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
04
Λογική επιλογή υλικών
Το υλικό της πλάκας ισορροπίας και του δακτυλίου ισορροπίας μπορεί να είναι κατασκευασμένο από επιφανειακό καρβίδιο, κράμα χάλυβα ή QT600Mn, κράμα όλκιμο χυτοσίδηρο σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
Πλεονέκτημα της εταιρείας
30 χρόνια έρευνας και ανάπτυξης κατασκευαστή αντλιών πολλαπλών σταδίων
Διαδικασία παραγωγής ήχου
Η εταιρεία διαθέτει ισχυρή δύναμη, προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, τέλεια μέσα ανίχνευσης και ομάδα ταλέντων υψηλής ποιότητας-. Παράγουμε μια μεγάλη γκάμα προϊόντων με πλήρεις προδιαγραφές.
Ευρέως εξυπηρέτηση των χρηστών
Χρησιμοποιείται ευρέως σε άνθρακα, εξόρυξη, πετρέλαιο, χημική βιομηχανία. κλωστοϋφαντουργία, αστικές κατασκευές, χαρτοποιία, μεταλλουργία, άρδευση αγροτεμαχίων και άλλες βιομηχανίες
Ολοκληρωμένο σύστημα διαχείρισης ποιότητας
Η εταιρεία συνεχίζει να προχωρά. καινοτομεί και αναπτύσσεται, έχει δημιουργήσει ένα πλήρες σύνολο συστημάτων διαχείρισης ποιότητας σε μακροχρόνια-πρόθεσμη πρακτική και είναι εξοπλισμένη με τεχνικά ικανή ομάδα ανάθεσης εγκατάστασης και εξυπηρέτησης μετά την-πώληση για να ανακουφίσει τις ανησυχίες σας.
Ισχυρή παραγωγική ικανότητα
Επί του παρόντος, η εταιρεία παράγει 26 σειρές, 280 ποικιλίες και περισσότερες από 900 προδιαγραφές προϊόντων αντλίας.
Πιστοποιήσεις
Δημιουργήστε μια ολοκληρωμένη λύση για αποτελεσματική διαχείριση ανθρώπινης κλοπής

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής
FAQ
ΕΡ.: ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ MOQ ΣΟΥ;
ΕΡ.: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ;
Ε: ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
ΕΡ.: ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
Ε: ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ;
Ε: ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΡΚΑ OEM;
Ε: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
ΕΡ.: ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
Ε: ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ;
Ε: ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ;
ΕΡ.: ΠΩΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΜΑΣ;
ΕΡ.: ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ;
Ε: ΠΟΙΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: Αντλία μεταφοράς χημικών οξέων, Κίνα κατασκευαστές αντλιών μεταφοράς χημικών ουσιών
Παράμετροι προϊόντος
| Ρυθμός ροής (Q): | 0~ 450m³/h |
| Κεφάλι(Η): | 0~ 140m |
| Πίεση: | 0MPa~1,4MPa(0Bar~14Bar) |
| Εξουσία: | 0~ 150 kw |
| Θερμοκρασία υγρού: | -100 μοίρες ~ 420 μοίρες (-150 μοίρες F~ 800 βαθμοί F) |
| Υλικό: | Πολυπροπυλένιο/Πλαστικό/PFA/Ανοξείδωτο ατσάλι/Κράμα/PTFE, κ.λπ. |
| Εφαρμογή: | Μεταφέρετε το μεγαλύτερο μέρος των διαλυμάτων οξέος, αλκαλίου και αλατιού, αλλά είναι επίσης κατάλληλο για έκθεση στην εξωτερική ατμόσφαιρα, η αντίσταση στη διάβρωση είναι καλύτερη. |

Ένα ζευγάρι
Αντλία χημικής διεργασίαςΑποστολή ερώτησής












