Ηλεκτρική τελική αντλία αναρρόφησης
Κεφάλι: 9-80μ
Διαμέτρημα: Μικρότερο ή ίσο με 500 mm
Ισχύς: επιλέγεται με βάση το ιξώδες και το ειδικό βάρος του υγρού
Μέση θερμοκρασία: -20 βαθμοί ~ 120 βαθμοί (η θερμοκρασία θα καθοριστεί)
Υλικό: Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ.
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Περιγραφή προϊόντων

Η ηλεκτρική τελική αντλία αναρρόφησης είναι ένας τύπος φυγοκεντρικής αντλίας με μοναδικό σχεδιασμό και μεγάλη γκάμα σεναρίων εφαρμογής. Είναι μια φυγόκεντρη αντλία με δομή οπίσθιας-αντλίας. Όταν εκκινείται ο κινητήρας, η πτερωτή στον άξονα αρχίζει να περιστρέφεται. Η περιστροφή της πτερωτής αναγκάζει το υγρό μέσα στο σώμα της αντλίας να αναρροφηθεί στο σώμα της αντλίας και να επιταχυνθεί κατά μήκος της διαδρομής ροής των πτερυγίων προς την περιφέρεια του σώματος της αντλίας. Καθώς το υγρό εκτοξεύεται συνεχώς προς τα έξω, η πίεση μέσα στο σώμα της αντλίας μειώνεται σταδιακά, σχηματίζοντας μια περιοχή χαμηλής-πίεσης, έτσι ώστε το εξωτερικό υγρό να αναρροφάται συνεχώς στο σώμα της αντλίας. Τέλος, το υγρό ρίχνεται στον σωλήνα εξόδου, ολοκληρώνοντας όλη τη διαδικασία άντλησης.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός κινητήρας |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Μονοβάθμια αντλία |
| Εφαρμογή | Χημική βιομηχανία, διύλιση λαδιών, χαρτοποιία, διύλιση ζάχαρης, τρόφιμα, φαρμακευτικά προϊόντα, συνθετικές ίνες και άλλες βιομηχανίες. |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | Επιλέγεται με βάση το ιξώδες και το ειδικό βάρος του υγρού |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 500 mm |
| Ροή | 1.1-1450m³/h |
| Κεφάλι | 9-80m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ. |
Προϊόντα βίντεο
Χαρακτηριστικά προϊόντος
- Υψηλή απόδοση και εξοικονόμηση ενέργειας:Οι ηλεκτρικές ακραίες αντλίες αναρρόφησης έχουν συνήθως αποδοτικό σχεδιασμό, ο οποίος μπορεί να προσφέρει υψηλή απόδοση και χαμηλή κατανάλωση ενέργειας.
- Εύκολη συντήρηση:Οι ηλεκτρικές ακραίες αντλίες αναρρόφησης υιοθετούν μια δομή πίσω-άντλησης, η οποία μπορεί να εγκαταστήσει και να αντικαταστήσει εξαρτήματα όπως πτερωτές, κύριους άξονες και ρουλεμάν χωρίς να αφαιρέσει το περίβλημα της αντλίας, απλοποιώντας σημαντικά τη διαδικασία συντήρησης.
- Ισχυρή δομή:Το περίβλημα της αντλίας διαθέτει ένα στήριγμα ποδιού για να αντιστέκεται στο μέγιστο βαθμό στην εξάρθρωση και την παραμόρφωση που προκαλείται από το φορτίο του αγωγού, διασφαλίζοντας τη σταθερή λειτουργία της αντλίας.
- Σταθερή λειτουργία:Οι ηλεκτρικές ακραίες αντλίες αναρρόφησης έχουν υψηλή σταθερότητα λειτουργίας και μπορούν να παρέχουν σταθερή ροή και πίεση κατά τη διάρκεια-μακροχρόνιας λειτουργίας.
Σενάριο εφαρμογής
Χημικές και πετροχημικές βιομηχανίες:Στη χημική και πετροχημική βιομηχανία, οι ηλεκτρικές ακραίες αντλίες αναρρόφησης χρησιμοποιούνται για εφαρμογές όπως η μεταφορά διαφόρων χημικών, η τροφοδοσία δεξαμενών αντίδρασης και η κυκλοφορία ρευστών διεργασίας.
Βιομηχανίες τροφίμων και ποτών:Στη βιομηχανία τροφίμων και ποτών, οι ηλεκτρικές ακραίες αντλίες αναρρόφησης με υγιεινό σχεδιασμό είναι ιδανικές για διαδικασίες όπως η μεταφορά, η ανάμειξη και το γέμισμα υγρών τροφίμων.
Επεξεργασία νερού και λυμάτων:Οι ηλεκτρικές ακραίες αντλίες αναρρόφησης χρησιμοποιούνται σε εγκαταστάσεις επεξεργασίας νερού και λυμάτων για άντληση νερού, τροφοδοσία συστημάτων φιλτραρίσματος και διανομή επεξεργασμένου νερού.

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντων ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ MOQ;
02. ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
03. ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
04. ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
05. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΕΜ ΜΑΡΚΑ;
06. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: Ηλεκτρική αντλία αναρρόφησης άκρου, Κίνα Κατασκευαστές ηλεκτρικών αντλιών αναρρόφησης άκρου
Παράμετροι προϊόντος
| Ρυθμός ροής: | 1.1-1450m ³/ H |
| Κεφάλι: | 9-80m |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 500 mm |
| Εξουσία: | επιλέγεται με βάση το ιξώδες και το ειδικό βάρος του υγρού |
| Μέτρια θερμοκρασία: | -20 βαθμοί ~ 120 μοίρες (η θερμοκρασία θα καθοριστεί) |
| Υλικό: | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ. |
| Πεδίο εφαρμογής: | Χρησιμοποιείται ευρέως στην παροχή και μεταφορά καθαρού νερού και άλλων υγρών με φυσικές και χημικές ιδιότητες παρόμοιες με το καθαρό νερό, την παροχή νερού κτιρίων, την ενίσχυση του δικτύου σωλήνων ύδρευσης, την παροχή και την αποχέτευση βιομηχανικού και αστικού νερού. βενζίνη, ντίζελ, κηροζίνη και άλλα προϊόντα πετρελαίου ή υγρά με διαβρωτικές ή ειδικές χημικές ιδιότητες |
Ένα ζευγάρι
Αναρρόφηση άκρου κλειστής συζευγμένης αντλίαςΕπόμενη
ΌχιΑποστολή ερώτησής









