Αντλία Λυμάτων Λυμάτων
Κεφάλι: 5~110μ
Διαμέτρημα: Μικρότερο ή ίσο με 600 mm
Ισχύς: 0.75~550kw
Μέση θερμοκρασία: -20 βαθμοί ~120 βαθμοί (απαιτείται εξήγηση όταν είναι υψηλότερη από 80 μοίρες)
Υλικό: χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ.
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Αντλία Λυμάτων Λυμάτων

Μια αντλία λάσπης λυμάτων είναι μια αντλία ειδικά σχεδιασμένη για τη μεταφορά λάσπης, η οποία είναι ένα ημιστερεό ή στερεό υποπροϊόν της διαδικασίας επεξεργασίας λυμάτων. Οι αντλίες λάσπης διαδραματίζουν ζωτικό ρόλο στον χειρισμό αυτών των ακαθαρσιών αφαιρώντας αποτελεσματικά αυτόν τον πολτό και διασφαλίζοντας ότι η στερεά ύλη δεν φράζει το σύστημα.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Υποβρύχια αντλία φρεατίου |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, βιομηχανία εξόρυξης, πλύσιμο και καθαρισμός, μεταφορά λυμάτων και έλεγχος πλημμύρας |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 0.75-550kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 600 mm |
| Ροή | 9-5500m³/ h |
| Κεφάλι | 5-110m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Η αντλία λυμάτων είναι μια αντλία νερού που χρησιμοποιείται ειδικά για τη μεταφορά ρύπων που περιέχουν στερεά σωματίδια ή ίνες. Χρησιμοποιείται ευρέως σε δημοτικά λύματα, επεξεργασία αστικών λυμάτων, αποχέτευση βιομηχανικής παραγωγής και άλλους τομείς. Έχει τα χαρακτηριστικά της αντιφρακτικής, ισχυρής ικανότητας εκροής λυμάτων, σημαντικής επίδρασης εξοικονόμησης ενέργειας και συνεχούς λειτουργίας.
01
Υψηλή απόδοση και εξοικονόμηση ενέργειας
Τηρώντας την εξειδικευμένη παραγωγή, έχουμε μοναδικές μεθόδους για την επιλογή μοντέλων προϊόντων, την κατασκευή καλουπιών και τη διαδικασία χύτευσης υδραυλικών εξαρτημάτων.
02
Προηγμένος εξοπλισμός διεργασιών
Προκειμένου να διασφαλιστεί η απόδοση συναρμολόγησης των προϊόντων, η εταιρεία μας εισήγαγε προηγμένο εξοπλισμό καθαρισμού ανταλλακτικών από το εξωτερικό και κάθε εξάρτημα καθαρίστηκε προσεκτικά πριν από την τελική συναρμολόγηση.
03
Μοναδική δομή
Τοποθετήστε έναν στεγανοποιητικό δακτύλιο σχήματος Ο στην επιφάνεια ζευγαρώματος του δακτυλίου ισορροπίας και της αντλίας για να αποτρέψετε την είσοδο νερού υψηλής πίεσης στο θάλαμο ισορροπίας, να μειώσετε τη φθορά της πλάκας ισορροπίας και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
04
Λογική επιλογή υλικών
Το υλικό της πλάκας ισορροπίας και του δακτυλίου ισορροπίας μπορεί να είναι κατασκευασμένο από επιφανειακό καρβίδιο, κράμα χάλυβα ή QT600Mn, κράμα όλκιμο χυτοσίδηρο σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
Πλεονέκτημα της εταιρείας
30 χρόνια έρευνας και ανάπτυξης κατασκευαστή αντλιών πολλαπλών σταδίων
Διαδικασία παραγωγής ήχου
Η εταιρεία διαθέτει ισχυρή δύναμη, προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, τέλεια μέσα ανίχνευσης και ομάδα ταλέντων υψηλής ποιότητας. Παράγουμε μια μεγάλη γκάμα προϊόντων με πλήρεις προδιαγραφές.
Ευρέως εξυπηρέτηση των χρηστών
Χρησιμοποιείται ευρέως σε άνθρακα, εξόρυξη, πετρέλαιο, χημική βιομηχανία. κλωστοϋφαντουργία, αστικές κατασκευές, χαρτοποιία, μεταλλουργία, άρδευση αγροτεμαχίων και άλλες βιομηχανίες
Ολοκληρωμένο σύστημα διαχείρισης ποιότητας
Η εταιρεία συνεχίζει να προχωρά. Καινοτομεί και αναπτύσσεται, έχει δημιουργήσει ένα πλήρες σύνολο συστημάτων διαχείρισης ποιότητας σε μακροπρόθεσμη πρακτική και είναι εξοπλισμένη με τεχνικά ικανή ομάδα ανάθεσης εγκατάστασης και εξυπηρέτησης μετά την πώληση για να ανακουφίσει τις ανησυχίες σας.
Ισχυρή παραγωγική ικανότητα
Επί του παρόντος, η εταιρεία παράγει 26 σειρές, 280 ποικιλίες και περισσότερες από 900 προδιαγραφές προϊόντων αντλίας.
Πιστοποιήσεις
Δημιουργήστε μια ολοκληρωμένη λύση για αποτελεσματική διαχείριση ανθρώπινης κλοπής

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής
Συχνές ερωτήσεις
ΕΡ.: ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ MOQ ΣΟΥ;
Ε: Ποια είναι η τιμή του προϊόντος;
Ε: ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
ΕΡ.: ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
Ε: ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ;
Ε: ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΡΚΑ OEM;
Ε: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
ΕΡ.: ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
Ε: ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ;
Ε: ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ;
ΕΡ.: ΠΩΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΜΑΣ;
ΕΡ.: ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ;
Ε: ΠΟΙΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: αντλία λάσπης λυμάτων, κατασκευαστές αντλιών λάσπης λυμάτων στην Κίνα
Παράμετροι προϊόντων
| Ρυθμός ροής: | 9~5500m³/h |
| Κεφάλι: | 5~110m |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 600 mm |
| Εξουσία: | {0}.75~550kw |
| Μέτρια θερμοκρασία: | -20 βαθμός ~120 μοίρες (απαιτείται εξήγηση όταν είναι υψηλότερη από 80 μοίρες) |
| Υλικό: | χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ. |
|
Πεδίο εφαρμογής: |
Διαχείριση υδάτων υπογείου, αποστράγγιση χώρου ανίχνευσης, αποχέτευση δρόμου και αυλής, Εμπορικές εφαρμογές, Θεμέλια Κτιρίων, Εμπορικά Υπόγεια, Γκαράζ Στάθμευσης, Εργοτάξια, Λειτουργίες Μεταλλείων και Λατομείων. |
Ένα ζευγάρι
Υποβρύχια Αντλία Αγροτικής ΆρδευσηςΑποστολή ερώτησής












