Υποβρύχιες αντλίες βαθιάς γεώτρησης
Κεφαλή(Υ): 25~1000μ
Πίεση: 0,25MPa~10MPa(2,5Bar~100Bar)
Ισχύς: 3~360kw
Θερμοκρασία υγρού: 0 βαθμοί ~ 120 βαθμοί (32 βαθμοί F ~ 248 βαθμοί F)
Μέγεθος εξόδου: Μικρότερο ή ίσο με 600 mm
Υλικό: Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/Χυτοσίδηρος/Ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Υποβρύχιες αντλίες βαθιάς γεώτρησης

Μια υποβρύχια αντλία βαθιάς γεώτρησης είναι ένας σημαντικός εξοπλισμός για την εξόρυξη νερού σε βαθιά πηγάδια. Όταν χρησιμοποιείται, ολόκληρη η μονάδα βυθίζεται στο νερό για την άντληση των υπόγειων υδάτων στην επιφάνεια. Χρησιμοποιείται για οικιακό νερό, διάσωση ορυχείων, βιομηχανική ψύξη, άρδευση γεωργικών εκτάσεων, ανύψωση θαλασσινού νερού, φόρτωση πλοίων, σιντριβάνια κ.λπ. Οι υποβρύχιες αντλίες ζεστού νερού χρησιμοποιούνται για κολύμβηση με θερμές πηγές και μπορούν επίσης να χρησιμοποιηθούν για την εξόρυξη υπόγειων υδάτων από βαθιά πηγάδια και μπορούν επίσης να χρησιμοποιηθούν για έργα εξόρυξης νερού όπως ποτάμια, αποθήκες.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | αντλία πολλαπλών σταδίων |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί λέβητες, βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, άρδευση και γεωργία, μεταλλευτική βιομηχανία, πρόσληψη ακατέργαστου νερού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 3-360 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 600 mm |
| Ροή | 5-750m³/ H |
| Κεφάλι | 25-1000m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος κ.λπ. |
Προϊόντα βίντεο
Χαρακτηριστικά προϊόντος
- Ο συμπαγής, κατακόρυφος, φυγοκεντρικός σχεδιασμός πολλαπλών{0}}σταδίων διαθέτει υψηλό βαθμό τυποποίησης και ευελιξίας, καθιστώντας εύκολη τη λειτουργία και τη συντήρηση.
- Η πλήρης ηλεκτρική υποβρύχια αντλία περιλαμβάνει ένα συγκρότημα αντλίας, κινητήρα, σωληνώσεις αποστράγγισης, αδιάβροχο καλώδιο και πίνακα ελέγχου.
- Ο υποβρύχιος κινητήρας είναι γεμάτος με καθαρό νερό για ψύξη και λίπανση. Ο διακόπτης ρύθμισης πίεσης στο κάτω μέρος του κινητήρα λειτουργεί αυτόματα για να εξισορροπήσει τις διακυμάνσεις της πίεσης που προκαλούνται από αλλαγές θερμοκρασίας.
- Ένας εκτοξευτής άμμου και ένα πλαίσιο σφράγισης λαδιού είναι εγκατεστημένα στο επάνω μέρος του κινητήρα, δημιουργώντας ένα κλειστό λειτουργικό σύστημα για να αποτρέψει την είσοδο άμμου και χαλίκι στο εσωτερικό του κινητήρα.
- Ο κινητήρας είναι εξοπλισμένος με θύρα ψεκασμού νερού και θύρα εξάτμισης στο επάνω μέρος και θύρα εξάτμισης στο κάτω μέρος.
- Το κάτω μέρος του κινητήρα είναι εξοπλισμένο με ρουλεμάν ώθησης και δακτύλιο για να αντέχει το βάρος του ρότορα του κλωβού του σκίουρου-και την υπολειπόμενη αξονική ώθηση.
- Ο στάτορας χρησιμοποιεί αδιάβροχο μαγνητικό σύρμα με εξαιρετική απόδοση μόνωσης.

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντων ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ MOQ;
02. ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
03. ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
04. ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
05. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΕΜ ΜΑΡΚΑ;
06. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: Υποβρύχιες αντλίες βαθιάς πηγαδιού, Κίνα Κατασκευαστές αντλιών υποβρύχιων πηγαδιών
Παράμετροι προϊόντων
| Ρυθμός ροής (Q): | 5~750m³/h |
| Κεφάλι(Η): | 25~1000m |
| Πίεση: | 0,25MPa~10MPa(2,5Bar~100Bar) |
| Εξουσία: | 3~360 kw |
| Θερμοκρασία υγρού: | 0 μοίρες ~ 120 μοίρες (32 μοίρες F ~ 248 βαθμοί F) |
| Μέγεθος εξόδου: | Μικρότερο ή ίσο με 600 mm |
| Υλικό: | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/Χυτοσίδηρος/Ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ |
| Εφαρμογή: | Κατάλληλο για υπόγεια υδροληψία, άρδευση αγροτικών εκτάσεων, αστικές, βιομηχανικές και μεταλλευτικές επιχειρήσεις έργων ύδρευσης και αποχέτευσης, γεωθερμικής ανάπτυξης και αξιοποίησης, έργα χειμερινής θέρμανσης κ.λπ. |
Ένα ζευγάρι
Υψηλής ποιότητας υποβρύχια αντλία λυμάτωνΑποστολή ερώτησής










