Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Υποβρύχια Αντλία Βαθύ Νερού

Οι υποβρύχιες αντλίες βαθέων υδάτων είναι μια αποτελεσματική και αξιόπιστη λύση άντλησης σχεδιασμένη να λειτουργεί σε φρεάτια βαθιάς ύδατος, ικανή να αντλεί αποτελεσματικά μεγάλους όγκους νερού με ελάχιστη κατανάλωση ενέργειας. Με τους ισχυρούς κινητήρες, τη στιβαρή κατασκευή και την προηγμένη τεχνολογία, αυτές οι αντλίες είναι ιδανικές για χρήση σε γεωργικές, βιομηχανικές και οικιακές εφαρμογές.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Ηλεκτρική αντλία νερού |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί λέβητες, βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, άρδευση και γεωργία, μεταλλευτική βιομηχανία, πρόσληψη ακατέργαστου νερού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | %7Β%7Β0%7Δ}KW |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 600 mm |
| Ροή | 5-750m³/ H |
| Κεφάλι | 25-1000m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος κ.λπ. |
Βίντεο με προϊόντα
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Η υποβρύχια αντλία βαθέων υδάτων διαθέτει συμπαγή σχεδιασμό και ελαφριά κατασκευή για εύκολη εγκατάσταση και συντήρηση. Κατασκευασμένο από ανθεκτικά στη διάβρωση υλικά, μπορεί να αντέξει σε σκληρές συνθήκες. Διαθέτοντας κινητήρα υψηλής χωρητικότητας, αυτή η αντλία προσφέρει εξαιρετική απόδοση και ενεργειακή απόδοση, καθιστώντας την ιδανική τόσο για οικιακές όσο και για εμπορικές εφαρμογές. Ο προηγμένος υδραυλικός σχεδιασμός του εξασφαλίζει ομαλή, αθόρυβη λειτουργία, ενώ η στιβαρή κατασκευή του εξασφαλίζει μακροχρόνια αντοχή.
01
Υψηλή απόδοση και εξοικονόμηση ενέργειας
Τηρώντας την εξειδικευμένη παραγωγή, έχουμε μοναδικές μεθόδους για την επιλογή μοντέλων προϊόντων, την κατασκευή καλουπιών και τη διαδικασία χύτευσης υδραυλικών εξαρτημάτων.
02
Προηγμένος εξοπλισμός διεργασιών
Προκειμένου να διασφαλιστεί η απόδοση συναρμολόγησης των προϊόντων, η εταιρεία μας εισήγαγε προηγμένο εξοπλισμό καθαρισμού ανταλλακτικών από το εξωτερικό και κάθε εξάρτημα καθαρίστηκε προσεκτικά πριν από την τελική συναρμολόγηση.
03
Μοναδική δομή
Τοποθετήστε έναν στεγανοποιητικό δακτύλιο σχήματος Ο στην επιφάνεια ζευγαρώματος του δακτυλίου ισορροπίας και της αντλίας για να αποτρέψετε την είσοδο νερού υψηλής πίεσης στο θάλαμο ισορροπίας, να μειώσετε τη φθορά της πλάκας ισορροπίας και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
04
Λογική επιλογή υλικών
Το υλικό της πλάκας ισορροπίας και του δακτυλίου ισορροπίας μπορεί να είναι κατασκευασμένο από επιφανειακό καρβίδιο, κράμα χάλυβα ή QT600Mn, κράμα όλκιμο χυτοσίδηρο σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
Πλεονέκτημα της εταιρείας
30 χρόνια έρευνας και ανάπτυξης κατασκευαστή αντλιών πολλαπλών σταδίων
Διαδικασία παραγωγής ήχου
Η εταιρεία διαθέτει ισχυρή δύναμη, προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, τέλεια μέσα ανίχνευσης και ομάδα ταλέντων υψηλής ποιότητας. Παράγουμε μια μεγάλη γκάμα προϊόντων με πλήρεις προδιαγραφές.
Ευρεία εξυπηρέτηση των χρηστών
Χρησιμοποιείται ευρέως σε άνθρακα, εξόρυξη, πετρέλαιο, χημική βιομηχανία. κλωστοϋφαντουργία, αστικές κατασκευές, χαρτοποιία, μεταλλουργία, άρδευση αγροτεμαχίων και άλλες βιομηχανίες
Ολοκληρωμένο σύστημα διαχείρισης ποιότητας
Η εταιρεία συνεχίζει να προχωρά. Καινοτομεί και αναπτύσσεται, έχει δημιουργήσει ένα πλήρες σύνολο συστημάτων διαχείρισης ποιότητας σε μακροπρόθεσμη πρακτική και είναι εξοπλισμένη με τεχνικά ικανή ομάδα ανάθεσης εγκατάστασης και εξυπηρέτησης μετά την πώληση για να ανακουφίσει τις ανησυχίες σας.
Ισχυρή παραγωγική ικανότητα
Επί του παρόντος, η εταιρεία παράγει 26 σειρές, 280 ποικιλίες και περισσότερες από 900 προδιαγραφές προϊόντων αντλίας.
Πιστοποιήσεις
Δημιουργήστε μια ολοκληρωμένη λύση για αποτελεσματική διαχείριση ανθρώπινης κλοπής

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής
Συχνές ερωτήσεις
ΕΡ.: ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ MOQ ΣΟΥ;
ΕΡ.: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ;
Ε: ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
ΕΡ.: ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
Ε: ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ;
Ε: ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ μάρκα OEM;
Ε: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
ΕΡ.: ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
Ε: ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ;
Ε: ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ;
ΕΡ.: ΠΩΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΜΑΣ;
ΕΡ.: ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ;
Ε: ΠΟΙΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: υποβρύχια αντλία βαθέων υδάτων, Κίνα κατασκευαστές υποβρύχιων αντλιών βαθέων υδάτων
Παράμετροι προϊόντος
| Ρυθμός ροής: | 5-750m³/ h |
| Κεφάλι: | 25-1000m |
| Μέγεθος εξόδου: | Μικρότερο ή ίσο με 600 mm |
| Εξουσία: | %7Β%7Β0%7Δ}KW |
| Μέτρια θερμοκρασία: | 0-120 βαθμός (Πάνω από 80 μοίρες, εξηγήστε) |
| Υλικό: | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος κ.λπ. |
| Εφαρμογή: | Είναι κατάλληλο για έργα υδροληψίας υπόγειων υδάτων, άρδευσης γεωργικών εκτάσεων, έργα ύδρευσης και αποχέτευσης πόλεων, βιομηχανικές και μεταλλευτικές επιχειρήσεις, γεωθερμική ανάπτυξη και αξιοποίηση, έργα χειμερινής θέρμανσης κ.λπ. |
Ένα ζευγάρι
Υποβρύχια αντλία πολλαπλών σταδίων Deep WellΑποστολή ερώτησής












