Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Καλύτερη υποβρύχια αντλία φρέατος

Η Best Submersible Well Pump είναι μια αξιόπιστη λύση για αποτελεσματική εξαγωγή νερού από βαθιά πηγάδια. Σχεδιασμένο για απόδοση, διαθέτει έναν ισχυρό κινητήρα που εξασφαλίζει σταθερή ροή νερού. Ο υποβρύχιος σχεδιασμός του επιτρέπει την εγκατάσταση απευθείας στο φρεάτιο, μεγιστοποιώντας την απόδοση του χώρου. Με ανθεκτική κατασκευή, αυτή η αντλία υπερέχει στην παροχή μακροχρόνιας, αξιόπιστης υπηρεσίας. Ιδανικό για διάφορες εφαρμογές, από οικιακή παροχή νερού έως αγροτική άρδευση, προσαρμόζεται απρόσκοπτα σε διαφορετικές ανάγκες. Προσφέροντας ευκολία στην εγκατάσταση και χαμηλή συντήρηση, η Best Submersible Well Pump ξεχωρίζει ως μια αξιόπιστη και ενεργειακά αποδοτική επιλογή για τη διασφάλιση μιας σταθερής και αξιόπιστης πηγής νερού.
Παράμετρος προϊόντος
Καλύτερη υποβρύχια αντλία φρέατος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός κινητήρας |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Υποβρύχια αντλία πηγαδιού |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί λέβητες, βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, άρδευση και γεωργία, μεταλλευτική βιομηχανία, πρόσληψη ακατέργαστου νερού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 3~360 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 600 mm |
| Ροή | 5~750m³/h |
| Κεφάλι | 25~1000m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |

Χαρακτηριστικά προϊόντος
Η καλύτερη υποβρύχια αντλία φρεατίων προσφέρει πολλά πλεονεκτήματα:
Αποτελεσματική εξόρυξη νερού:Σχεδιασμένο για βέλτιστη απόδοση, εξασφαλίζει αποτελεσματική και αξιόπιστη εξαγωγή νερού από βαθιά πηγάδια.
Ισχυρός κινητήρας:Εξοπλισμένη με κινητήρα υψηλής ισχύος, η αντλία παρέχει σταθερή και ισχυρή ροή νερού, ικανοποιώντας διάφορες απαιτήσεις παροχής νερού.
Υποβρύχιος σχεδιασμός:Η βυθιζόμενη φύση του επιτρέπει την εγκατάσταση απευθείας στο φρεάτιο, εξοικονομώντας χώρο και εξασφαλίζοντας αθόρυβη λειτουργία.
Ανθεκτική κατασκευή:Κατασκευασμένη για να διαρκεί, η αντλία διαθέτει στιβαρή κατασκευή, εξασφαλίζοντας μακροζωία και αξιοπιστία σε διάφορες περιβαλλοντικές συνθήκες.
Ευέλικτες εφαρμογές:Κατάλληλο για μια σειρά εφαρμογών, συμπεριλαμβανομένης της παροχής νερού για οικίες, της άρδευσης γεωργικών προϊόντων και της βιομηχανικής χρήσης, καθιστώντας το μια ευέλικτη λύση.
01
Υψηλή απόδοση και εξοικονόμηση ενέργειας
Τηρώντας την εξειδικευμένη παραγωγή, έχουμε μοναδικές μεθόδους για την επιλογή μοντέλων προϊόντων, την κατασκευή καλουπιών και τη διαδικασία χύτευσης υδραυλικών εξαρτημάτων.
02
Προηγμένος εξοπλισμός διεργασιών
Προκειμένου να διασφαλιστεί η απόδοση συναρμολόγησης των προϊόντων, η εταιρεία μας εισήγαγε προηγμένο εξοπλισμό καθαρισμού ανταλλακτικών από το εξωτερικό και κάθε εξάρτημα καθαρίστηκε προσεκτικά πριν από την τελική συναρμολόγηση.
03
Μοναδική δομή
Τοποθετήστε έναν στεγανοποιητικό δακτύλιο σχήματος Ο στην επιφάνεια ζευγαρώματος του δακτυλίου ισορροπίας και της αντλίας για να αποτρέψετε την είσοδο νερού υψηλής πίεσης στο θάλαμο ισορροπίας, να μειώσετε τη φθορά της πλάκας ισορροπίας και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
04
Λογική επιλογή υλικών
Το υλικό της πλάκας ισορροπίας και του δακτυλίου ισορροπίας μπορεί να είναι κατασκευασμένο από επιφανειακό καρβίδιο, κράμα χάλυβα ή QT600Mn, κράμα όλκιμο χυτοσίδηρο σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
Πλεονέκτημα της εταιρείας
30 χρόνια έρευνας και ανάπτυξης κατασκευαστή αντλιών πολλαπλών σταδίων
Διαδικασία παραγωγής ήχου
Η εταιρεία διαθέτει ισχυρή δύναμη, προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, τέλεια μέσα ανίχνευσης και ομάδα ταλέντων υψηλής ποιότητας. Παράγουμε μια μεγάλη γκάμα προϊόντων με πλήρεις προδιαγραφές.
Ευρέως εξυπηρέτηση των χρηστών
Χρησιμοποιείται ευρέως σε άνθρακα, εξόρυξη, πετρέλαιο, χημική βιομηχανία. κλωστοϋφαντουργία, αστικές κατασκευές, χαρτοποιία, μεταλλουργία, άρδευση αγροτεμαχίων και άλλες βιομηχανίες
Ολοκληρωμένο σύστημα διαχείρισης ποιότητας
Η εταιρεία συνεχίζει να προχωρά. Καινοτομεί και αναπτύσσεται, έχει δημιουργήσει ένα πλήρες σύνολο συστημάτων διαχείρισης ποιότητας σε μακροπρόθεσμη πρακτική και είναι εξοπλισμένη με τεχνικά ικανή ομάδα ανάθεσης εγκατάστασης και εξυπηρέτησης μετά την πώληση για να ανακουφίσει τις ανησυχίες σας.
Ισχυρή παραγωγική ικανότητα
Επί του παρόντος, η εταιρεία παράγει 26 σειρές, 280 ποικιλίες και περισσότερες από 900 προδιαγραφές προϊόντων αντλίας.
Συχνές ερωτήσεις
ΕΡ.: ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ MOQ ΣΟΥ;
Ε: ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
ΕΡ.: ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
Ε: ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ;
Ε: ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΡΚΑ OEM;
Ε: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
ΕΡ.: ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
Ε: ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ;
Ε: ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ;
ΕΡ.: ΠΩΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΜΑΣ;
ΕΡ.: ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ;
Ε: ΠΟΙΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: καλύτερη αντλία υποβρύχιων φρεατίων, Κίνα καλύτεροι κατασκευαστές αντλιών υποβρύχιων φρεατίων
Παράμετροι προϊόντων
| Ρυθμός ροής (Q): | 5~750m³/h |
| Κεφάλι(Η): | 25~1000m |
| Πίεση: | 0.25MPa~10MPa(2,5Bar~100Bar) |
| Εξουσία: | 3~360 kw |
| Θερμοκρασία υγρού: | 0 βαθμοί ~120 μοίρες (32 βαθμοί F~248 βαθμοί F) |
| Υλικό: | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/Χυτοσίδηρος/Ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ |
| Εφαρμογή: | Κατάλληλο για υπόγεια υδροληψία, άρδευση γεωργικών εκτάσεων, αστικές, βιομηχανικές και μεταλλευτικές επιχειρήσεις έργων ύδρευσης και αποχέτευσης, γεωθερμικής ανάπτυξης και αξιοποίησης, έργα χειμερινής θέρμανσης κ.λπ. |
Ένα ζευγάρι
Αντλία υποβρύχιας οπήςΕπόμενη
Ηλεκτρική υποβρύχια αντλία νερούΑποστολή ερώτησής












