Αντλία θετικής μετατόπισης προοδευτικής κοιλότητας
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Αντλία θετικής μετατόπισης προοδευτικής κοιλότητας
Η αντλία θετικής μετατόπισης Progressive Cavity Positive Displacement Pump είναι μια προηγμένη συσκευή χειρισμού υγρών. Η καρδιά της αντλίας είναι ένας ελικοειδής ρότορας που περιστρέφεται μέσα σε έναν ελικοειδή στάτορα επεξεργασμένο με ακρίβεια για να σχηματίσει μια σειρά από σφραγισμένους θαλάμους που προχωρούν κατά μήκος του άξονα καθώς περιστρέφεται ο ρότορας. Αυτός ο μοναδικός μηχανισμός επιτρέπει την ομαλή και σταθερή μεταφορά υγρού, ανεξάρτητα από το ιξώδες, χωρίς να προκαλείται υπερβολική διάτμηση ή ανάδευση.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Ηλεκτρική αντλία νερού |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί λέβητες, βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, άρδευση και γεωργία, μεταλλευτική βιομηχανία, πρόσληψη ακατέργαστου νερού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | %7Β%7Β0%7Δ%7Δ.%7Β%7Β1%7Δ}KW |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 600 mm |
| Ροή | 9-5500m³/ H |
| Κεφάλι | 5-110m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Προϊόντα βίντεο
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Η αρθρωτή κατασκευή της αντλίας θετικής μετατόπισης Progressive Cavity και η μεγάλη γκάμα επιλογών υλικών της επιτρέπουν να ικανοποιεί ένα ευρύ φάσμα συνθηκών λειτουργίας και είναι συμβατό με ένα ευρύ φάσμα υγρών, συμπεριλαμβανομένων διαβρωτικών χημικών, λειαντικών πολτών και εύθραυστων τροφίμων. Με την ικανότητα να παρέχουν ακριβείς ρυθμούς ροής και πιέσεις διατηρώντας ταυτόχρονα ήπιο χειρισμό, οι αντλίες θετικού εκτοπίσματος με βίδα έχουν γίνει απαραίτητο εργαλείο σε βιομηχανίες όπως το πετρέλαιο και το φυσικό αέριο, η επεξεργασία λυμάτων, τα τρόφιμα και τα ποτά και τα φαρμακευτικά προϊόντα, όπου η αξιόπιστη και αποτελεσματική μεταφορά υγρών είναι ζωτικής σημασίας .
01
Υψηλή απόδοση και εξοικονόμηση ενέργειας
Τηρώντας την εξειδικευμένη παραγωγή, έχουμε μοναδικές μεθόδους για την επιλογή μοντέλων προϊόντων, την κατασκευή καλουπιών και τη διαδικασία χύτευσης υδραυλικών εξαρτημάτων.
02
Προηγμένος εξοπλισμός διεργασιών
Προκειμένου να διασφαλιστεί η απόδοση συναρμολόγησης των προϊόντων, η εταιρεία μας εισήγαγε προηγμένο εξοπλισμό καθαρισμού ανταλλακτικών από το εξωτερικό και κάθε εξάρτημα καθαρίστηκε προσεκτικά πριν από την τελική συναρμολόγηση.
03
Μοναδική δομή
Τοποθετήστε έναν στεγανοποιητικό δακτύλιο σχήματος Ο στην επιφάνεια ζευγαρώματος του δακτυλίου ισορροπίας και της αντλίας για να αποτρέψετε την είσοδο νερού υψηλής πίεσης στο θάλαμο ισορροπίας, να μειώσετε τη φθορά της πλάκας ισορροπίας και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
04
Λογική επιλογή υλικών
Το υλικό της πλάκας ισορροπίας και του δακτυλίου ισορροπίας μπορεί να είναι κατασκευασμένο από επιφανειακό καρβίδιο, κράμα χάλυβα ή QT600Mn, κράμα όλκιμο χυτοσίδηρο σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
Πλεονέκτημα της εταιρείας
30 χρόνια έρευνας και ανάπτυξης κατασκευαστή αντλιών πολλαπλών σταδίων
Διαδικασία παραγωγής ήχου
Η εταιρεία διαθέτει ισχυρή δύναμη, προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, τέλεια μέσα ανίχνευσης και ομάδα ταλέντων υψηλής ποιότητας. Παράγουμε μια μεγάλη γκάμα προϊόντων με πλήρεις προδιαγραφές.
Ευρέως εξυπηρέτηση των χρηστών
Χρησιμοποιείται ευρέως σε άνθρακα, εξόρυξη, πετρέλαιο, χημική βιομηχανία. κλωστοϋφαντουργία, αστικές κατασκευές, χαρτοποιία, μεταλλουργία, άρδευση αγροτεμαχίων και άλλες βιομηχανίες
Ολοκληρωμένο σύστημα διαχείρισης ποιότητας
Η εταιρεία συνεχίζει να προχωρά. Καινοτομεί και αναπτύσσεται, έχει δημιουργήσει ένα πλήρες σύνολο συστημάτων διαχείρισης ποιότητας σε μακροπρόθεσμη πρακτική και είναι εξοπλισμένη με τεχνικά ικανή ομάδα ανάθεσης εγκατάστασης και εξυπηρέτησης μετά την πώληση για να ανακουφίσει τις ανησυχίες σας.
Ισχυρή παραγωγική ικανότητα
Επί του παρόντος, η εταιρεία παράγει 26 σειρές, 280 ποικιλίες και περισσότερες από 900 προδιαγραφές προϊόντων αντλίας.
Πιστοποιήσεις
Δημιουργήστε μια ολοκληρωμένη λύση για αποτελεσματική διαχείριση ανθρώπινης κλοπής

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής
Συχνές ερωτήσεις
ΕΡ.: ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ MOQ ΣΟΥ;
ΕΡ.: ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ ΤΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ;
Ε: ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
ΕΡ.: ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
Ε: ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ;
Ε: ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΡΚΑ OEM;
Ε: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
ΕΡ.: ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
Ε: ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ;
Ε: ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ;
ΕΡ.: ΠΩΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΜΑΣ;
ΕΡ.: ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ;
Ε: ΠΟΙΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: Αντλία προοδευτικής κοιλότητας θετικού εκτοπίσματος, Κίνα κατασκευαστές αντλιών θετικής εκτόπισης προοδευτικής κοιλότητας
Παράμετροι προϊόντος
| Ρυθμός ροής: | 0.8~150m³/h |
| Κεφάλι: | 0.6~1,2MPa |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 250 mm |
| Εξουσία: | {0}.75~37kw |
| Μέτρια θερμοκρασία: | 0~150 μοίρες |
| Υλικό: | χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ. |
| Πεδίο εφαρμογής: | Εφαρμογές: Μεταφορά Πετρελαίου και Αερίου, Χημική Επεξεργασία, Επεξεργασία Λυμάτων, Επεξεργασία Τροφίμων και Ποτών, Φαρμακευτικά, Μεταλλευτικές Επιχειρήσεις, Ναυτιλιακές και Υπεράκτιες Βιομηχανίες. |
Ένα ζευγάρι
Προοδευτική αντλία βίδας κοιλότηταςΑποστολή ερώτησής













