Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Περιγραφή προϊόντων

Η αντλία διαφράγματος υψηλής θερμοκρασίας είναι μια στιβαρή λύση σχεδιασμένη για αποτελεσματική μεταφορά υγρών σε περιβάλλοντα υψηλής θερμοκρασίας. Σχεδιασμένη για να αντέχει την ακραία θερμότητα, αυτή η αντλία υπερέχει σε εφαρμογές που απαιτούν το χειρισμό ζεστών υγρών, όπως βιομηχανικές διεργασίες, χημική παραγωγή και συστήματα θερμικών υγρών. Διαθέτοντας ανθεκτικό διάφραγμα και ανθεκτικά στη θερμότητα εξαρτήματα, εξασφαλίζει αξιόπιστη και ακριβή μεταφορά υγρού. Ο συμπαγής σχεδιασμός, σε συνδυασμό με την ανθεκτικότητα σε υψηλές-θερμοκρασίες, το καθιστά κατάλληλο για απαιτητικές εφαρμογές. Εμπιστευτείτε την αντλία διαφράγματος υψηλής θερμοκρασίας για την ανθεκτικότητά της, την αντοχή της στη θερμότητα και την αξιόπιστη απόδοσή της σε δύσκολες βιομηχανικές ρυθμίσεις υψηλών{6} θερμοκρασιών.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Πνευματικός |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Αντλία διαφράγματος |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί λέβητες, βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, άρδευση και γεωργία, μεταλλευτική βιομηχανία, πρόσληψη ακατέργαστου νερού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 1,5-110 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 100 mm |
| Ροή | 0.5-30m³/ h |
| Κεφάλι | 30-50m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Προϊόντα βίντεο
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Η αντλία διαφράγματος υψηλής θερμοκρασίας έχει σχεδιαστεί για μια σειρά εφαρμογών όπου η μεταφορά υγρού σε περιβάλλοντα υψηλής θερμοκρασίας είναι ζωτικής σημασίας. Οι κύριες χρήσεις του περιλαμβάνουν:
Βιομηχανικές διεργασίες:Ιδανικό για βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν τη μεταφορά ρευστών υψηλής{{0} θερμοκρασίας, όπως αυτά που βρίσκονται στη χημική κατασκευή, τη φαρμακευτική παραγωγή και τα συστήματα θερμικών υγρών.
Συστήματα μεταφοράς θερμότητας:Χρησιμοποιείται σε συστήματα που απαιτούν τη μεταφορά θερμών υγρών για διαδικασίες ανταλλαγής θερμότητας, εξασφαλίζοντας αποτελεσματική και ακριβή κίνηση του υγρού σε εφαρμογές θέρμανσης.
Βιομηχανία πετρελαίου και φυσικού αερίου:Απασχολείται στον τομέα του πετρελαίου και του φυσικού αερίου για τη μεταφορά ρευστών υψηλής θερμοκρασίας-που εμπλέκονται σε εργασίες εξόρυξης, διύλισης και επεξεργασίας.
Χημική Επεξεργασία:Κατάλληλο για χειρισμό θερμών χημικών σε διάφορες εφαρμογές χημικής επεξεργασίας, διασφαλίζοντας την ασφαλή και αποτελεσματική μεταφορά διαβρωτικών ή λειαντικών ουσιών.
Κατασκευή πλαστικών:Χρησιμοποιείται στη βιομηχανία πλαστικών για τη μεταφορά-πολυμερών, ρητινών ή άλλων υλικών υψηλής θερμοκρασίας κατά τη διαδικασία κατασκευής.

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντων ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ MOQ;
02. ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
03. ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
04. ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
05. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΕΜ ΜΑΡΚΑ;
06. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: αντλία διαφράγματος υψηλής θερμοκρασίας, Κίνα κατασκευαστές αντλιών διαφράγματος υψηλής θερμοκρασίας
Παράμετροι προϊόντος
| Ρυθμός ροής (Q): | 0.5~30m³/h |
| Κεφάλι(Η): | 0~ 50m |
| Πίεση: | 0MPa~0,5MPa(OBar~5Bar) |
| Εξουσία: | 1,5~110 kw |
| Θερμοκρασία υγρού: | 0 μοίρες ~ 150 μοίρες (32 μοίρες F~ 302 βαθμοί F) |
| Υλικό: | Σύμμαχος αλουμινίου, πολυπροπυλένιο, ανοξείδωτος χάλυβας, χυτοσίδηρος, κ.λπ |
| Εφαρμογή: | Χρησιμοποιείται για τη μεταφορά διαφορετικών διαβρωτικών και κοκκωδών υγρών, ειδικών υγρών με υψηλό ιξώδες, πτητικά, εύφλεκτα και εκρηκτικά, ιδιαίτερα τοξικά κ.λπ. |
Ένα ζευγάρι
Ηλεκτροκίνητη αντλία διπλού διαφράγματοςΑποστολή ερώτησής










