Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Αντλία νερού που λειτουργεί με αέρα

Οι αντλίες νερού που λειτουργούν με αέρα-είναι συσκευές που χρησιμοποιούν πεπιεσμένο αέρα για τη μετακίνηση υγρών. Κατασκευασμένα από-ανθεκτικό ανοξείδωτο χάλυβα, είναι κατάλληλα για χρήση σε διαβρωτικά περιβάλλοντα. Αυτές οι αντλίες χρησιμοποιούνται συχνά σε διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές, εργοτάξια και άλλα περιβάλλοντα όπου η ηλεκτρική ενέργεια μπορεί να μην είναι διαθέσιμη ή κατάλληλη για ηλεκτρικές αντλίες.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Πνευματικός |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Αντλία διαφράγματος |
| Εφαρμογή | Εμπορικά κτίρια, επεξεργασία πόσιμου νερού, κατοικίες, βιομηχανικοί λέβητες, βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, άρδευση και γεωργία. |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 1,5-110 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 100 mm |
| Ροή | 0.5-30m³/ H |
| Κεφάλι | 30-50m |
| Υλικό | χυτοσίδηρος / κράμα αλουμινίου / πλαστικό / καουτσούκ / PTFE / ανοξείδωτος χάλυβας, κ.λπ. |
Προϊόντα βίντεο
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Φορητότητα:Οι αντλίες νερού που λειτουργούν{0}}με αέρα είναι συχνά πιο φορητές από τις αντίστοιχες ηλεκτρικές τους, καθώς δεν χρειάζονται πρίζα. Αυτό τα καθιστά κατάλληλα για απομακρυσμένες ή προσωρινές τοποθεσίες.
Απόδειξη έκρηξης-:Οι αντλίες{0}}που λειτουργούν με αέρα είναι εγγενώς πιο ασφαλείς σε ορισμένα περιβάλλοντα επειδή δεν διαθέτουν ηλεκτρικά εξαρτήματα, μειώνοντας τον κίνδυνο σπινθήρων ή εκρήξεων. Αυτό τα καθιστά κατάλληλα για χρήση σε επικίνδυνες ή εκρηκτικές ατμόσφαιρες.
Ευστροφία:Αυτές οι αντλίες μπορούν να χειριστούν διάφορα υγρά, όπως νερό, πολτούς και άλλα υγρά με στερεά σωματίδια. Είναι κατάλληλα για εφαρμογές όπου μια τυπική ηλεκτρική αντλία μπορεί να δυσκολευτεί.
Αυτό-Αστάρωμα:Οι αντλίες νερού{0}}που λειτουργούν με αέρα είναι συχνά αυτόματη-απλήρωση, που σημαίνει ότι μπορούν να εκκενώσουν τον αέρα από τη γραμμή αναρρόφησης και να δημιουργήσουν ένα κενό για την άντληση νερού χωρίς την ανάγκη εξωτερικής πλήρωσης.

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντων ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ MOQ;
02. ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
03. ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
04. ΕΙΣΤΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
05. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΕΜ ΜΑΡΚΑ;
06. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: αντλία νερού που λειτουργεί με αέρα, κατασκευαστές αντλιών νερού που λειτουργούν με αέρα στην Κίνα
Παράμετροι προϊόντων
| Ρυθμός ροής: | 0.5-30m³/ H |
| Κεφάλι: | 30-50m |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 100 mm |
| Εξουσία: | 1,5-110 χλμ |
| Μέτρια θερμοκρασία: | 0-150 μοίρες |
| Υλικό: | χυτοσίδηρος / κράμα αλουμινίου / πλαστικό / καουτσούκ / PTFE / ανοξείδωτος χάλυβας, κ.λπ. |
| Πεδίο εφαρμογής: | Χημική Επεξεργασία, Επεξεργασία Λυμάτων, Παραγωγή Τροφίμων και Ποτών, Μεταλλεία και ΚατασκευέςΓεωργία. |
Ένα ζευγάρι
Αεροκίνητη αντλία διπλού διαφράγματοςΑποστολή ερώτησής









