Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
αντλία τροφοδοσίας πολτού
Μια αντλία τροφοδοσίας πολτού είναι μια συσκευή που χρησιμοποιείται για τη μεταφορά υγρών που περιέχουν στερεά σωματίδια. Οι αντλίες τροφοδοσίας πολτού έχουν σχεδιαστεί για να είναι ιδιαίτερα στιβαρές και ανθεκτικές ώστε να αντέχουν σε σκληρές συνθήκες εργασίας. Χρησιμοποιούνται για τη μεταφορά μίγματος στερεών και υγρών, που συνήθως περιέχουν υψηλή συγκέντρωση λειαντικών σωματιδίων, σε μικρές ή μεγάλες αποστάσεις. Χρησιμοποιούνται ευρέως στην εξόρυξη, το πλύσιμο άνθρακα, τη μεταλλουργία, τους σταθμούς ηλεκτροπαραγωγής, τη βυθοκόρηση, τη χημική βιομηχανία και τη βιομηχανία πετρελαίου.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Ηλεκτρικός |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Ηλεκτρική αντλία νερού |
| Εφαρμογή | Μεταλλευτική βιομηχανία, βυθοκόρηση, ορυχείο, ίζημα καπνού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 1.1-1200kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Ροή | 4.5-5400m³/ H |
| Κεφάλι | 6-118m |
| Υλικό | Εόλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανθεκτικό στη φθορά μέταλλο/καουτσούκ/ανοξείδωτο ατσάλι κ.λπ |
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Οι αντλίες τροφοδοσίας πολτού είναι σχεδιασμένες να αντέχουν σε λειαντικά και διαβρωτικά υλικά και συνήθως κατασκευάζονται από ειδικά υλικά όπως κράμα υψηλής περιεκτικότητας σε χρώμιο ή επένδυση από καουτσούκ. Είναι σε θέση να χειρίζονται λάσπη και λάσπη με διαφορετικές συγκεντρώσεις και μεγέθη στερεών, καθιστώντας τα κατάλληλα για διαφορετικές βιομηχανίες. Μπορούν να παρέχουν υψηλή απόδοση λειτουργίας ακόμη και κάτω από δύσκολες συνθήκες, μειώνοντας την κατανάλωση ενέργειας και το λειτουργικό κόστος.
01
Υψηλή απόδοση και εξοικονόμηση ενέργειας
Τηρώντας την εξειδικευμένη παραγωγή, έχουμε μοναδικές μεθόδους για την επιλογή μοντέλων προϊόντων, την κατασκευή καλουπιών και τη διαδικασία χύτευσης υδραυλικών εξαρτημάτων.
02
Προηγμένος εξοπλισμός διεργασιών
Προκειμένου να διασφαλιστεί η απόδοση συναρμολόγησης των προϊόντων, η εταιρεία μας εισήγαγε προηγμένο εξοπλισμό καθαρισμού ανταλλακτικών από το εξωτερικό και κάθε εξάρτημα καθαρίστηκε προσεκτικά πριν από την τελική συναρμολόγηση.
03
Μοναδική δομή
Τοποθετήστε έναν στεγανοποιητικό δακτύλιο σχήματος Ο στην επιφάνεια ζευγαρώματος του δακτυλίου ισορροπίας και της αντλίας για να αποτρέψετε την είσοδο νερού υψηλής πίεσης στο θάλαμο ισορροπίας, να μειώσετε τη φθορά της πλάκας ισορροπίας και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
04
Λογική επιλογή υλικών
Το υλικό της πλάκας ισορροπίας και του δακτυλίου ισορροπίας μπορεί να είναι κατασκευασμένο από επιφανειακό καρβίδιο, κράμα χάλυβα ή QT600Mn, κράμα όλκιμο χυτοσίδηρο σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
Πλεονέκτημα της εταιρείας
30 χρόνια έρευνας και ανάπτυξης κατασκευαστή αντλιών πολλαπλών σταδίων
Διαδικασία παραγωγής ήχου
Η εταιρεία διαθέτει ισχυρή δύναμη, προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, τέλεια μέσα ανίχνευσης και ομάδα ταλέντων υψηλής ποιότητας. Παράγουμε μια μεγάλη γκάμα προϊόντων με πλήρεις προδιαγραφές.
Ευρέως εξυπηρέτηση των χρηστών
Χρησιμοποιείται ευρέως σε άνθρακα, εξόρυξη, πετρέλαιο, χημική βιομηχανία. κλωστοϋφαντουργία, αστικές κατασκευές, χαρτοποιία, μεταλλουργία, άρδευση αγροτεμαχίων και άλλες βιομηχανίες
Ολοκληρωμένο σύστημα διαχείρισης ποιότητας
Η εταιρεία συνεχίζει να προχωρά. Καινοτομεί και αναπτύσσεται, έχει δημιουργήσει ένα πλήρες σύνολο συστημάτων διαχείρισης ποιότητας σε μακροπρόθεσμη πρακτική και είναι εξοπλισμένη με τεχνικά ικανή ομάδα ανάθεσης εγκατάστασης και εξυπηρέτησης μετά την πώληση για να ανακουφίσει τις ανησυχίες σας.
Ισχυρή παραγωγική ικανότητα
Επί του παρόντος, η εταιρεία παράγει 26 σειρές, 280 ποικιλίες και περισσότερες από 900 προδιαγραφές προϊόντων αντλίας.
Πιστοποιήσεις
Δημιουργήστε μια ολοκληρωμένη λύση για αποτελεσματική διαχείριση ανθρώπινης κλοπής

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

πιστοποίηση προϊόντος

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής

Επαληθευμένος προμηθευτής
FAQ
ΕΡ.: ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ MOQ ΣΟΥ;
Ε: Ποια είναι η τιμή του προϊόντος;
Ε: ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
ΕΡ.: ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
Ε: ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ;
Ε: ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ μάρκα OEM;
Ε: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
ΕΡ.: ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
Ε: ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ;
Ε: ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ;
ΕΡ.: ΠΩΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΜΑΣ;
ΕΡ.: ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ;
Ε: ΠΟΙΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: αντλία τροφοδοσίας πολτού, κατασκευαστές αντλιών τροφοδοσίας υδαρούς πολτού Κίνας
Παράμετροι προϊόντος
| Ροή(Q): | 4.5-5400m³/ H |
| Κεφάλι(Η): | 6-118m |
| Πίεση: | 0.06MPa-1.18MPa |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Εξουσία: | 1.1-1200kw |
| Μέτρια θερμοκρασία: | -20 βαθμός -260(πάνω από 80 μοίρες , διευκρινίστε) |
| Υλικό: | Εόλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανθεκτικό στη φθορά μέταλλο/καουτσούκ/ανοξείδωτο ατσάλι κ.λπ |
| Πεδίο εφαρμογής: | Χρησιμοποιείται ευρέως στη μεταλλουργία, την εξόρυξη, τον άνθρακα, την ηλεκτρική ενέργεια, τα οικοδομικά υλικά και άλλους βιομηχανικούς τομείς για τη μεταφορά λειαντικού και διαβρωτικού πολτού που περιέχει στερεά σωματίδια και ακόμη και ισχυρό λειαντικό, πολτό υψηλής συγκέντρωσης. Μπορεί να εκτελεστεί σε σειρά ή παράλληλα, όπως απαιτείται. |
Ένα ζευγάρι
Αντλία βαριάς λάσπηςΕπόμενη
Αντλία εξόρυξης άμμουΑποστολή ερώτησής













