Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Αντλία πολλαπλών σταδίων εξόρυξης που κινείται με κινητήρα ντίζελ

Η αυτόνομη-Αντλία πολλαπλών σταδίων εξισορρόπησης με κινητήρα ντίζελ έχει σχεδιαστεί για την εξόρυξη νερού, τη μεταφορά νερού υψηλής-μετάδοσης και απομακρυσμένα έργα χωρίς ηλεκτρισμό. Εξοπλισμένη με αυτο-δομή εξισορρόπησης, αυτή η αντλία εξαλείφει προβλήματα αξονικής δύναμης που είναι κοινά στις παραδοσιακές αντλίες πολλαπλών σταδίων, εξασφαλίζοντας μεγαλύτερη διάρκεια ζωής, σταθερή λειτουργία και μειωμένο κόστος συντήρησης. Με έναν αξιόπιστο κινητήρα ντίζελ, είναι ιδανική για έργα εξόρυξης στην Αφρική, τη Μέση Ανατολή και άλλα περιβάλλοντα εκτός δικτύου.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Κινητήρας ντίζελ |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Αντλία πολλαπλών σταδίων |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί λέβητες, βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, άρδευση και γεωργία, μεταλλευτική βιομηχανία, πρόσληψη ακατέργαστου νερού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 3-1600 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Ροή | 3.7-1350m³/ h |
| Κεφάλι | 50-1800m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Προϊόντα βίντεο

Τυπικές εφαρμογές:
⛏️ Μεταλλευτική Βιομηχανία
- Αφυδάτωση ορυχείου
- Υπόγεια αποχέτευση υδάτων
- Μεταφορά νερού απορριμμάτων
🚜 Απομακρυσμένη Ύδρευση
- Εκτός-μεταφοράς νερού στο δίκτυο
- Έκτακτη άντληση νερού
🌊 Βιομηχανικές Εφαρμογές
- Συστήματα νερού υψηλής-πίεσης
- Ενισχυτικά αντλιοστάσια
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Τεχνολογία αυτο-Εξισορρόπησης
- Εξαλείφει την αξονική ώθηση χωρίς δίσκο ισορροπίας
- Μειώνει τη φθορά και τη συντήρηση
- Εξασφαλίζει μακροπρόθεσμη- σταθερή λειτουργία
- Ιδανικό για συνεχείς εργασίες εξόρυξης
Κινητήρας ντίζελ – Δεν απαιτείται ηλεκτρική ενέργεια
- Ιδανικό για απομακρυσμένες τοποθεσίες εξόρυξης
- Συμβατό με κορυφαίες μάρκες κινητήρων ντίζελ
- Εύκολο στη λειτουργία και τη συντήρηση
Υψηλή κεφαλή και μεταφορά νερού σε μεγάλες αποστάσεις{{0}
- Κεφάλι μέχρι 800 μέτρα
- Σχεδιασμός πτερωτής πολλαπλών- σταδίων
- Κατάλληλο για βαθιά αποστράγγιση ορυχείου
Σχεδιασμός βαρέως-για σκληρά περιβάλλοντα
- Διαθέσιμα-αντιδιαβρωτικά υλικά
- Σχεδιασμένο για σκόνη, θερμότητα και συνεχή λειτουργία
Εύκολη συντήρηση & μεγάλη διάρκεια ζωής
- Λιγότερα εξαρτήματα φθορά σε σύγκριση με τις παραδοσιακές αντλίες
- Αρθρωτός σχεδιασμός για γρήγορη εξυπηρέτηση
- Μειωμένος χρόνος διακοπής λειτουργίας

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντων ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής

Γιατί να επιλέξετε HNYB PUMPS
Στην HNYB PUMPS, ειδικευόμαστε σε λύσεις αντλιών πολλαπλών σταδίων υψηλής{{0}πίεσης για παγκόσμιες βιομηχανικές εφαρμογές
30+ χρόνια εμπειρία στην κατασκευή
Εξαγωγή σε 100+ χώρες
Προσαρμοσμένες λύσεις αντλιών για έργα εξόρυξης
Αυστηρός ποιοτικός έλεγχος & δοκιμή
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. Γιατί να επιλέξετε μια αντλία κινητήρα ντίζελ αντί για ηλεκτρική;
02. Ποιο είναι το πλεονέκτημα της αυτο-εξισορροπητικής δομής;
03. Μπορεί η αντλία να προσαρμοστεί για τις συνθήκες εξόρυξης;
04. Ποιες μάρκες κινητήρων ντίζελ υποστηρίζετε;
05. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΕΜ ΜΑΡΚΑ;
06. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: αυτοεξόρυξη με κινητήρα ντίζελ-εξισορροπητική αντλία πολλαπλών σταδίων, Κίνα εξόρυξη με κινητήρα ντίζελ-κατασκευαστές αντλιών πολλαπλών σταδίων εξισορρόπησης
| Εύρος ροής: | 3.7~1350m³/h |
| Κεφάλι: | 50~1800m |
| Διαμέτρημα: | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Εξουσία: | 3~1600kw |
| Μέτρια θερμοκρασία: | -20 μοίρες ~ 150 μοίρες (πρέπει να εξηγηθεί αν είναι υψηλότερο από 80 μοίρες) |
| Υλικό: | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ. |
| Πεδίο εφαρμογής: | Μεταφορά καθαρού νερού ή ειδικών υγρών που δεν περιέχουν ή περιέχουν μικρή ποσότητα στερεών σωματιδίων, που χρησιμοποιούνται κυρίως για βιομηχανική, εξορυκτική και αστική παροχή και αποχέτευση νερού, παροχή νερού υπό πίεση για πολυώροφα κτίρια, άρδευση κήπου με καταιονισμό, συμπίεση πυρκαγιάς, παροχή νερού σε μεγάλες αποστάσεις, θέρμανση, μπάνια και άλλος εξοπλισμός πίεσης κυκλοφορίας κ.λπ. |
Ένα ζευγάρι
Πολυβάθμια φυγοκεντρική αντλία υψηλής κεφαλήςΕπόμενη
Αυτο-Αντλία εξισορρόπησηςΑποστολή ερώτησής









