Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Τρέιλερ κινητής αντλίας Self Priming Series
Το ρυμουλκούμενο κινητής αντλίας σειράς αυτόματης-πλήρωσης αποτελείται κυρίως από κινητήρα ντίζελ, αντλία νερού αυτόματης-εκκίνησης, κινητό ρυμουλκούμενο, αγωγούς εισόδου και εξόδου κ.λπ. Χρησιμοποιεί έναν κινητήρα ντίζελ ως πηγή ενέργειας, οδηγεί μια αντλία νερού μέσω μηχανικής μετάδοσης και πραγματοποιεί τη μεταφορά υγρών. Χρησιμοποιείται ευρέως στη γεωργική άρδευση, στην αστική αποστράγγιση, στο βιομηχανικό κυκλοφορούν νερό και σε άλλους τομείς.
Παράμετρος προϊόντος
Τρέιλερ κινητής αντλίας Self Priming Series
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Κινητήρας ντίζελ |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Αντλία νερού κινητήρα ντίζελ |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί λέβητες, βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, άρδευση και γεωργία, μεταλλευτική βιομηχανία, πρόσληψη ακατέργαστου νερού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 11-2240 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 1200 mm |
| Ροή | 50-18000m³/ H |
| Κεφάλι | 10-260m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Προϊόντα βίντεο

- Αγροτική άρδευση: Τα ρυμουλκούμενα κινητής αντλίας σειράς αυτόματης-ασφάλισης μπορούν να χρησιμοποιηθούν για άρδευση γεωργικών εκτάσεων, άρδευση οπωρώνων με καταιονισμό και άλλα σενάρια για την κάλυψη των αναγκών σε υδάτινους πόρους της γεωργικής παραγωγής.
- Αστική αποχέτευση: Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για αστικά συστήματα απόρριψης όμβριων υδάτων και λυμάτων για την επίλυση προβλημάτων αστικής υπερχείλισης.
- Βιομηχανικό κυκλοφορούν νερό: Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την κυκλοφορία συστημάτων επεξεργασίας νερού σε διαδικασίες βιομηχανικής παραγωγής για τη βελτίωση της χρήσης των υδάτινων πόρων.
- Διάσωση έκτακτης ανάγκης: Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για σενάρια έκτακτης ανάγκης όπως έλεγχος πλημμύρας και πυρόσβεση για να διασφαλιστεί η ασφάλεια της ζωής και της περιουσίας των ανθρώπων.
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Ισχυρή δύναμη:Ο κινητήρας ντίζελ χρησιμοποιείται ως πηγή ισχύος, με υψηλή ισχύ και ροπή, ικανός να χειρίζεται διάφορες περίπλοκες συνθήκες εργασίας.
Ισχυρή αυτο-ικανότητα εκκίνησης:Με ισχυρή ικανότητα αυτο-εκκίνησης, δεν χρειάζεται να γεμίσετε την αντλία με νερό πριν την εκκίνηση, εύκολη λειτουργία και συντήρηση.
Μεγάλη γκάμα εφαρμογών:Κατάλληλο για μεταφορά υγρών που περιέχουν ακαθαρσίες όπως στερεά σωματίδια και ίνες, καθώς και μέσα με υψηλό ιξώδες.
Συμπαγής δομή:Το ρυμουλκούμενο κινητής αντλίας της σειράς αυτο-αναπλήρωσης έχει συμπαγή συνολική δομή και μικρό αποτύπωμα. Μπορεί να προσαρμόσει ευέλικτα την κατεύθυνση και την απόσταση μεταφοράς σύμφωνα με τις ανάγκες του εργοταξίου και να προσαρμοστεί σε λειτουργίες σε διάφορα πολύπλοκα εδάφη και στενούς χώρους.
01
Υψηλή απόδοση και εξοικονόμηση ενέργειας
Τηρώντας την εξειδικευμένη παραγωγή, έχουμε μοναδικές μεθόδους για την επιλογή μοντέλων προϊόντων, την κατασκευή καλουπιών και τη διαδικασία χύτευσης υδραυλικών εξαρτημάτων.
02
Προηγμένος εξοπλισμός διεργασιών
Προκειμένου να διασφαλιστεί η απόδοση συναρμολόγησης των προϊόντων, η εταιρεία μας εισήγαγε προηγμένο εξοπλισμό καθαρισμού ανταλλακτικών από το εξωτερικό και κάθε εξάρτημα καθαρίστηκε προσεκτικά πριν από την τελική συναρμολόγηση.
03
Μοναδική δομή
Εγκαταστήστε έναν δακτύλιο στεγανοποίησης σε σχήμα Ο-στην ζευγαρωμένη επιφάνεια του δακτυλίου ισορροπίας και της αντλίας για να αποτρέψετε την είσοδο νερού υψηλής-πίεσης στο θάλαμο ισορροπίας, να μειώσετε τη φθορά της πλάκας ζυγοστάθμισης και να παρατείνετε τη διάρκεια ζωής του προϊόντος.
04
Λογική επιλογή υλικών
Το υλικό της πλάκας ισορροπίας και του δακτυλίου ισορροπίας μπορεί να είναι κατασκευασμένο από επιφανειακό καρβίδιο, κράμα χάλυβα ή QT600Mn, κράμα όλκιμο χυτοσίδηρο σύμφωνα με τις διαφορετικές ανάγκες του χρήστη.
Πλεονέκτημα της εταιρείας
30 χρόνια έρευνας και ανάπτυξης κατασκευαστή αντλιών πολλαπλών σταδίων
Διαδικασία παραγωγής ήχου
Η εταιρεία διαθέτει ισχυρή δύναμη, προηγμένο εξοπλισμό παραγωγής, τέλεια μέσα ανίχνευσης και ομάδα ταλέντων υψηλής ποιότητας-. Παράγουμε μια μεγάλη γκάμα προϊόντων με πλήρεις προδιαγραφές.
Ευρέως εξυπηρέτηση των χρηστών
Χρησιμοποιείται ευρέως σε άνθρακα, εξόρυξη, πετρέλαιο, χημική βιομηχανία. κλωστοϋφαντουργία, αστικές κατασκευές, χαρτοποιία, μεταλλουργία, άρδευση αγροτεμαχίων και άλλες βιομηχανίες
Ολοκληρωμένο σύστημα διαχείρισης ποιότητας
Η εταιρεία συνεχίζει να προχωρά. καινοτομεί και αναπτύσσεται, έχει δημιουργήσει ένα πλήρες σύνολο συστημάτων διαχείρισης ποιότητας σε μακροχρόνια-πρόθεσμη πρακτική και είναι εξοπλισμένη με τεχνικά ικανή ομάδα ανάθεσης εγκατάστασης και εξυπηρέτησης μετά την-πώληση για να ανακουφίσει τις ανησυχίες σας.
Ισχυρή παραγωγική ικανότητα
Επί του παρόντος, η εταιρεία παράγει 26 σειρές, 280 ποικιλίες και περισσότερες από 900 προδιαγραφές προϊόντων αντλίας.
FAQ
ΕΡ.: ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ MOQ ΣΟΥ;
Ε: ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
ΕΡ.: ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
Ε: ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΗΣΗ;
Ε: ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΡΚΑ OEM;
Ε: ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
ΕΡ.: ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
Ε: ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ;
Ε: ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΠΙΣΤΙΑ;
ΕΡ.: ΠΩΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΑΝΤΛΙΕΣ ΜΑΣ;
ΕΡ.: ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ;
Ε: ΠΟΙΕΣ ΧΩΡΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: Ρυμουλκούμενο κινητής αντλίας σειράς αυτο-αναρρόφησης, κατασκευαστές ρυμουλκούμενων κινητής αντλίας σειράς αυτοεκκίνησης της Κίνας
Παράμετροι προϊόντος
| Ρυθμός ροής (Q): | 3~800m³/h |
| Κεφάλι(Η): | 12~65m |
| Πίεση: | 0,12MPa~0,65MPa(1,2Bar~6,5Bar) |
| Εξουσία: | 1,5~110 kw |
| Θερμοκρασία υγρού: | -20 μοίρες ~ 120 μοίρες (-4 μοίρες F ~ 248 βαθμοί F) |
| Υλικό: | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/Χυτοσίδηρος/Ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ |
| Εφαρμογή: | Αυτή η σειρά έχει τη λειτουργία αυτο-απλήρωσης, χωρίς νερό άρδευσης, που χρησιμοποιείται για τη μεταφορά νερού ή περιέχει ορισμένα σωματίδια ή ακαθαρσίες του υγρού, που περιέχει μεγάλα σωματίδια στερεού μπλοκ, μακριές ίνες βρωμιάς, ακαθαρσίες ορυχείων αποβλήτων ιζημάτων, περιττώματα και λύματα μηχανικής. |
Επόμενη
Μηχανοκίνητο τρέιλερ αντλίαςΑποστολή ερώτησής
Μπορεί επίσης να σας αρέσει













