Αντλία νερού πολλαπλών-βημάτων κινητήρα ντίζελ
Κεφαλή 10~1800μ
Διαμέτρημα μικρότερο ή ίσο με 300 mm
Ισχύς 3~1600kw
Μέση θερμοκρασία -20 βαθμοί ~ 150 μοίρες (πρέπει να εξηγηθεί εάν είναι υψηλότερη από 80 μοίρες)
Υλικό Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
Περιγραφή προϊόντων

Η αντλία νερού πολλαπλών σταδίων HNYB Diesel Engine αποτελείται από-κινητήρα ντίζελ υψηλής ποιότητας και φυγόκεντρη αντλία πολλαπλών- σταδίων, με ενσωματωμένο σχεδιασμό που εξασφαλίζει υψηλή απόδοση, χαμηλή κατανάλωση ενέργειας και μεγάλη διάρκεια ζωής του συστήματος. Ο κινητήρας ντίζελ έχει οικονομία καυσίμου, ισχυρή απόδοση ισχύος και εξαιρετική περιβαλλοντική προσαρμοστικότητα. Η φυγόκεντρη αντλία πολλαπλών- σταδίων υιοθετεί ακριβές υδραυλικό μοντέλο και υλικό υψηλής- αντοχής, που μπορεί να πραγματοποιήσει υψηλή κεφαλή και μεγάλη ροή μετάδοσης υγρού, διασφαλίζοντας παράλληλα σταθερή λειτουργία και χαμηλό θόρυβο.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Κινητήρας ντίζελ |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | Αντλία νερού κινητήρα ντίζελ |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί λέβητες, βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, άρδευση και γεωργία, μεταλλευτική βιομηχανία, πρόσληψη ακατέργαστου νερού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 3~1600kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Ροή | 3.7~1350m³/h |
| Κεφάλι | 10~1800m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Προϊόντα βίντεο
Δομικά χαρακτηριστικά


Σενάριο εφαρμογής
Βιομηχανική παραγωγή: όπως η κυκλοφορία του νερού ψύξης και η μεταφορά νερού επεξεργασίας σε βιομηχανίες χημικών, πετρελαιοειδών, ηλεκτρικής ενέργειας και άλλων βιομηχανιών.
Αγροτική άρδευση: παρέχει σταθερή παροχή νερού και βελτιώνει την αποτελεσματικότητα της άρδευσης.
Αστική παροχή και αποχέτευση νερού: χρησιμοποιείται για συμπίεση του αστικού συστήματος ύδρευσης, εκκένωση βρόχινου νερού κ.λπ.
Έκτακτη ανάγκη πυρκαγιάς: ως σημαντικός εξοπλισμός για καταστάσεις έκτακτης ανάγκης πυρκαγιάς, για τη διασφάλιση της δημόσιας ασφάλειας.
Εξόρυξη ορυκτών: χειριστείτε την αποστράγγιση ορυχείων και εξασφαλίστε την ασφάλεια του ορυχείου.
Χαρακτηριστικά προϊόντος
Υψηλή απόδοση και εξοικονόμηση ενέργειας:Η αντιστοίχιση του κινητήρα ντίζελ και της αντλίας πολλαπλών- σταδίων επιτρέπει στο σύστημα να διατηρεί λειτουργία υψηλής απόδοσης υπό πλήρες φορτίο, μειώνοντας αποτελεσματικά την κατανάλωση ενέργειας και βελτιώνοντας τα οικονομικά οφέλη.
Ισχυρή αξιοπιστία:Η χρήση-υλικών υψηλής ποιότητας και η τεχνολογία επεξεργασίας ακριβείας διασφαλίζει τη μακροπρόθεσμη-σταθερή λειτουργία του συστήματος και μειώνει το κόστος συντήρησης.
Ισχυρή προσαρμοστικότητα:Είτε πρόκειται για καθαρό νερό, λύματα ή ελαφρώς διαβρωτικό υγρό, μπορεί εύκολα να το αντιμετωπίσει και χρησιμοποιείται ευρέως σε διάφορα περιβάλλοντα εργασίας.
Εύκολη συντήρηση:Ο αρθρωτός σχεδιασμός διευκολύνει την καθημερινή επιθεώρηση και συντήρηση και τα βασικά εξαρτήματα αντικαθίστανται εύκολα, μειώνοντας τον χρόνο διακοπής λειτουργίας.

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντος ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ MOQ;
02. ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
03. ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
04. ΕΙΣΤΕ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
05. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΕΜ ΜΑΡΚΑ;
06. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: κινητήρας ντίζελ πολλαπλών-αντλίας νερού, Κίνα κινητήρων ντίζελ πολλαπλών-κατασκευαστών αντλιών νερού
| Ροή | 3.7~1350m³/h |
| Κεφάλι | 10~1800m |
| Διαμέτρημα | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Εξουσία | 3~1600kw |
| Μέτρια θερμοκρασία | -20 μοίρες ~ 150 μοίρες (πρέπει να εξηγηθεί αν είναι υψηλότερο από 80 μοίρες) |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ |
| Πεδίο εφαρμογής: | Μεταφορά καθαρού νερού ή ειδικών υγρών που δεν περιέχουν ή περιέχουν μικρή ποσότητα στερεών σωματιδίων, που χρησιμοποιούνται κυρίως για βιομηχανική, εξορυκτική και αστική παροχή και αποχέτευση νερού, παροχή νερού υπό πίεση για πολυώροφα κτίρια, άρδευση κήπου με καταιονισμό, συμπίεση πυρκαγιάς, παροχή νερού σε μεγάλες αποστάσεις, θέρμανση, μπάνια και άλλος εξοπλισμός πίεσης κυκλοφορίας κ.λπ. |
Ένα ζευγάρι
Αντλία Diesel Self PrimeringΑποστολή ερώτησής










