Πολυβάθμια φυγοκεντρική αντλία με κινητήρα ντίζελ
Κεφάλι: 50~1800μ
Διαμέτρημα: Μικρότερο ή ίσο με 300 mm
Ισχύς: 3~1600kw
Μέση θερμοκρασία: -20 βαθμοί ~ 150 μοίρες (πρέπει να εξηγηθεί εάν είναι υψηλότερη από 80 μοίρες)
Υλικό: χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ.
Περιγραφή
Τεχνικές παράμετροι
φυγοκεντρική αντλία-πολυβάθμιας-κινητήρας ντίζελ

Η φυγόκεντρη αντλία πολλαπλών σταδίων-με κινητήρα ντίζελ είναι ένας εξοπλισμός παροχής υγρών υψηλής-απόδοσης που ενσωματώνει έναν κινητήρα ντίζελ και μια φυγόκεντρη αντλία πολλαπλών- σταδίων. Η βασική αρχή λειτουργίας του είναι ότι ο κινητήρας ντίζελ οδηγεί το συγκρότημα ρότορα της αντλίας πολλαπλών- σταδίων να περιστρέφεται με υψηλή ταχύτητα, και το υγρό επιταχύνεται και συμπιέζεται συνεχώς υπό τη φυγόκεντρη δύναμη της πτερωτής και η απαιτούμενη υψηλή-πίεση εξόδου επιτυγχάνεται μέσω της σειριακής δράσης του πολλαπλού σταδίου πτερωτής{{7}.
Παράμετρος προϊόντος
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πηγή ισχύος | Κινητήρας ντίζελ |
| Επωνυμία | HNYB |
| Δομή | φυγοκεντρική αντλία πολλαπλών- σταδίων |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικοί λέβητες, βιομηχανικές επιχειρήσεις κοινής ωφέλειας, άρδευση και γεωργία, μεταλλευτική βιομηχανία, πρόσληψη ακατέργαστου νερού |
| Τόπος καταγωγής | Henan, Κίνα |
| Εξουσία | 11-2240 kw |
| Μέγεθος εξόδου | Μικρότερο ή ίσο με 1200 mm |
| Ροή | 50-18000m³/ H |
| Κεφάλι | 10-260m |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας |
Προϊόντα βίντεο
Δομικά χαρακτηριστικά


Εφαρμογές προϊόντων
Όσον αφορά τη μεταφορά αργού πετρελαίου, οι φυγόκεντρες αντλίες πολλαπλών σταδίων με κινητήρα ντίζελ μπορούν να υπερνικήσουν την υψηλή-αντίσταση στην πίεση κατά τη μεταφορά με αγωγούς μεγάλων αποστάσεων και να εξασφαλίσουν τη σταθερή ροή του αργού πετρελαίου.
Στη διαδικασία διύλισης λαδιού, χρησιμοποιούνται φυγόκεντρες αντλίες πολλαπλών σταδίων-με κινητήρα ντίζελ σε διάφορες διεργασίες επεξεργασίας ρευστού υψηλής-θερμοκρασίας και υψηλής{3} πίεσης, όπως η καταλυτική πυρόλυση, η υδροεπεξεργασία και άλλοι βασικοί σύνδεσμοι. Η αξιοπιστία και η αντοχή τους επηρεάζουν άμεσα την αποδοτικότητα λειτουργίας ολόκληρης της γραμμής παραγωγής.
Σε θερμοηλεκτρικούς σταθμούς, οι φυγόκεντρες αντλίες πολλαπλών σταδίων-με κινητήρα ντίζελ χρησιμοποιούνται σε συστήματα νερού τροφοδοσίας λέβητα για την παροχή νερού υψηλής-πίεσης στους λέβητες. Αυτή η διαδικασία απαιτεί εξαιρετικά υψηλή απόδοση και αξιοπιστία των αντλιών.
Σε συστήματα άρδευσης γεωργικών εκτάσεων μεγάλης κλίμακας{{1}, οι φυγόκεντρες αντλίες πολλαπλών σταδίων που κινούνται με κινητήρες ντίζελ-δεν περιορίζονται από το ηλεκτρικό δίκτυο, είναι πιο κατάλληλες για γεωργικές εφαρμογές σε απομακρυσμένες περιοχές και ξεπερνούν τις απώλειες πίεσης σε μεταφορές μεγάλων αποστάσεων.

Πιστοποίηση προϊόντος

ISO 9001

ISO 14001

ISO45001

Πιστοποίηση προϊόντος CE

Πιστοποίηση προϊόντος ΑΗΚ

Επαληθευμένος προμηθευτής
Η διεύθυνσή μας
Βιομηχανικό πάρκο Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, Κίνα
Αριθμός WhatsApp
+86 158 3619 1545
E-ταχυδρομείο
sales@hnybpumps.com

FAQ
01. ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥ MOQ;
02. ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΟΡΟΙ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΣΑΣ;
03. ΤΙ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΑ ΕΧΕΤΕ;
04. ΕΙΣΤΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ Ή ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ;
05. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΕΜ ΜΑΡΚΑ;
06. ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ;
Δημοφιλείς Ετικέτες: Πολυβάθμια φυγόκεντρη αντλία με κινητήρα ντίζελ, Κίνα Κατασκευαστές φυγόκεντρων αντλιών πολλαπλών σταδίων με κινητήρα ντίζελ
Παράμετροι προϊόντων
| Ροή | 3.7~1350m³/h |
| Κεφάλι | 10~1800m |
| Διαμέτρημα | Μικρότερο ή ίσο με 300 mm |
| Εξουσία | 3~1600kw |
| Μέτρια θερμοκρασία | -20 μοίρες ~ 150 μοίρες (πρέπει να εξηγηθεί αν είναι υψηλότερο από 80 μοίρες) |
| Υλικό | Χυτοσίδηρος/όλκιμος σίδηρος/χυτοσίδηρος/ανοξείδωτος χάλυβας κ.λπ |
| Πεδίο εφαρμογής: | Μεταφορά καθαρού νερού ή ειδικών υγρών που δεν περιέχουν ή περιέχουν μικρή ποσότητα στερεών σωματιδίων, που χρησιμοποιούνται κυρίως για βιομηχανική, εξορυκτική και αστική παροχή και αποχέτευση νερού, παροχή νερού υπό πίεση για πολυώροφα κτίρια, άρδευση κήπου με καταιονισμό, συμπίεση πυρκαγιάς, παροχή νερού σε μεγάλες αποστάσεις, θέρμανση, μπάνια και άλλος εξοπλισμός πίεσης κυκλοφορίας κ.λπ. |
Ένα ζευγάρι
Γεννήτρια ντίζελ για αντλία νερούΑποστολή ερώτησής









